body sonrası

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve anlys tarafından 7 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. anlys

anlys Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar benim bir sorum olacaktı.
    Diyelim ki biz bodyden istediğimiz sonucu aldık hedef kas kütlesine ulaştık vücut raya oturdu herşey yolunda artık ama daha gelişmesini istemiyoruz tam istediğimiz kıvamda. O zaman mevcut durumu korumak için napmak gerekir yani vücut geliştirmeye devam etmeyiz herhalde çünkü tam istediğimiz gibi artık vücut ama sporu bırakırsakta vücutun şekli bozulacaktır. Ne yapmak gerekir?

2. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    O hale gelene kadar ne antreman yaptıysan antreman seviyesini biraz düşürüp devam edebilirsin benim mantığıma uyan bu açıkcası

3. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bence 2 günde 1 max barfiks şınav dips mekik yaparak formunu korursun hem dayanıklılığını artırırsın hemde barfiks şınav vb sayını artırırsın

4. Deliammo

Deliammo Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    İstediğin konumda kalmak istiyorsan baskıyı yani ağırlık seviyelerini aynı tutacaksın. Diğer türlü kasların ufalacaktır. Ben yapmıştım omuzlarımın daha fazla gelişmesini istemiyordum hep aynı ağırlıkla çalıştım öylece kaldılar.

5. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    antrenman gün sayın atıyorum 4-5 günse 3 e düşür.
    ağırlıklarda kesinlikle bi artış olmasın.en son uyguladığın programın dışına çıkma.vücudun aynı kalır :)

Sayfayı Paylaş