body slide işe yaramı nasıl kulanılmalı ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mserkant tarafından 3 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mserkant

mserkant Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese slm bu aleti kulanan biri varmı acaba kullanmaya değermibi yardım eli pls...

Ekli Dosyalar:

• sgmoda.jpg
      sgmoda.jpg
      Dosya Boyutu:
      20,7 KB
      Görüntüleme:
      412
  2. mserkant

mserkant Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu aletin kullanımıyla ilgili bi resim buldum kullananlar veya vücut ve kas yapısından anlıyan arkadaşlar bi el atıverin haftada 3 gün salona gidiyorum arada evde sabahları falan kullanmamda bi sakınca olurmu bi faydasınıo görürmüyüm 1-2 denedim kol karın ve sırt kaslarına oldukça yüklenio acil yardım plssss...

Ekli Dosyalar:

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel alet, ama salonda karın çalışıp ayrıca bunu kullanmanı önermem, bununla karın çalışabilirsin, kilon düşükse çok zorlayıcı olmaz ama benim gibi 100 kilo civarı bir adam için öldürücü oluyor bununla 8-10 tam tekrar yapmak.
    Karın duvarını çok güzel çalıştırıyor, tavsiye ederim.
    Pek bir bilgiye gerek yok, merdanede hamur açar gibi ileri geri gideceksin, sırtı değil, bir miktar koltuk altı kaslarını zorlar, ama asıl hedef tabii karın bölgesi.
    1 dakika civarı dinlenerek 4-5 set yapabilirsin, izometrik zorlama sağlıyor, kısa sürede karnında güç artışı olur, 1 ay kadar sonra normal yarım mekik-leg raise çalışmalarına dönebilirsin.

4. mserkant

mserkant Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Karasan bilgilendirme için saol bende 183 boy 96 kiloyum oldukça çaba istiyor. Fayda beklerken zarar görmemek için açtım konuyu yarım mekiklerime zaten devam ediyorum. Ama 150 mekik çekmek bu aletle 15 tekrar yapmaktan daha kolay :)

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    mserkant bence o zaman bu aleti şimdilik pek kullanma, ben açıkcası çok ender kullanıyorum, çünkü sonrasında 5-6 gün acısını çekiyorum.
    Yağ yakımı döneminde ilerledikten sonra kullanmak daha iyi olacaktır, sonuçta karın bölgesinde yağ oldukça kasları görmek mümkün değil, alışıldık çok tekrarlı karın idmanı bence şu aşamada daha iyi olur senin için (ve benim için :D

6. mserkant

mserkant Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  7. mserkant

mserkant Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0