body seruvenim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve qwerty1234 tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. qwerty1234

qwerty1234 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    herkese merhaba önce bu işe nasıl başladığımı anlatıyım.15 yaşına kadar hiç bir spor geçmişim yoktu neredeyse 1 kere bile futbol maçı yapmamışımdır.Tabii vucudumun hali berbattı abur cubur çok yiyodum bu yuzden de bayaa yağlıydı vucut.Ben de 2012 yazında ktüm abur cuburları kestim bunun üstüne saçma sapan bi diyet yapmaya karar verdim.Neredeyse öğünleri sadece 1 tas çorbayla geçiştiriyordum.okullaraçıldıktan sonra dabu işe devam ettim.Daha da kötüsü bari evde biraz vucut çalışıyım dedim ve hiç bi yere bakmadan ezbere hareketler uydurdum.bir harekette 100 tekrar gibi saçma sapan işler yaptım.neredeyse her gün günde 4 saat spor(buna spor denirse ) yapıyodum.45 kiloya keradar düştüm.sonra bu işin olmayacağını anlayıp bi spor salonuna yazıldım.maalesef orda da olmadı.hoca bna çok saçma bi program verdi bunu 3ay boyunca uyguladım.Alta programı yazıyım ısınma 5 dk koşu butterfly(makinede) 3*8 şınav 3*20 dumbell curl 3*8 Lat pulldown 3*8 Zıplama maksimum izometrik zıplama maks barfix 3*maks lunge 3*10 İp atlama maks 3 aydan snra başka bir şehirdeki salona yazıldım.işte o zamn gelişmeye başladım.yemek yememi düzelttim ve 48 kilodan çıktım.hocada bnmle bayaa ilgilendi saolsun.bi de alta yaz başı ve sonu(3 ay) ölçülerimi yazıyım (bu arada protein tozuda ku kol 27 den 30 gogus 80 den 87 omuz 98 den 101.5 bel 65 den 76 biraz uzun oldu ama yorumlarınızı bekliyorum sizce gelişmem nasıl yorumlarınız için şimdiden tşekkürler

Sayfayı Paylaş