body serüvenim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve qwerty1234 tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. qwerty1234

qwerty1234 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    herkese merhaba
    önce bu işe nasıl başladığımı anlatıyım.15 yaşına kadar hiç bir spor geçmişim yoktu neredeyse 1 kere bile futbol maçı yapmamışımdır.Tabii vucudumun hali berbattı abur cubur çok yiyodum bu yuzden de bayaa yağlıydı vucut.Ben de 2012 yazında ktüm abur cuburları kestim bunun üstüne saçma sapan bi diyet yapmaya karar verdim.Neredeyse öğünleri sadece 1 tas çorbayla geçiştiriyordum.okullaraçıldıktan sonra dabu işe devam ettim.Daha da kötüsü bari evde biraz vucut çalışıyım dedim ve hiç bi yere bakmadan ezbere hareketler uydurdum.bir harekette 100 tekrar gibi saçma sapan işler yaptım.neredeyse her gün günde 4 saat spor(buna spor denirse ) yapıyodum.45 kiloya kadar düştüm.sonra bu işin olmayacağını anlayıp bi spor salonuna yazıldım.maalesef orda da olmadı.hoca bna çok saçma bi program verdi bunu 3ay boyunca uyguladım.Alta programı yazıyım
    ısınma 5 dk koşu
    butterfly(makinede) 3*8
    şınav 3*20
    dumbell curl 3*8
    Lat pulldown 3*8
    Zıplama maksimum
    izometrik zıplama maks
    barfix 3*maks
    lunge 3*10
    İp atlama maks
    3 aydan snra başka bir şehirdeki salona yazıldım.işte o zamn gelişmeye başladım.yemek yememi düzelttim ve 48 kilodan 60 kiloya çıktım.hocada bnmle bayaa ilgilendi saolsun.bi de alta yaz başı ve sonu(3 ay) ölçülerimi yazıyım (bu arada protein tozuda kullandım)
    kol 27 den 30
    gogus 80 den 86.5
    omuz 98 den 101.5
    bel 65 den 76
    biraz uzun oldu ama yorumlarınızı bekliyorum sizce gelişmem nasıl yorumlarınız için şimdiden tşekkürler

2. qwerty1234

qwerty1234 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar 30 kişi bakmış bi cvp yok

3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Yanlış bölüme başlık açmak,

Kural 10'a aykırı başlık açmak

Kural 10- Mesaj Kirliliğine Yol Açmayın :

10.1. Sabırlı Olun :
    10.1.1 İkinci baskı yapmayınız yani aynı mesajı bir defadan fazla gönderemezsiniz. Üst üste birbiriyle ilişkili birkaç mesaj gönderemezsiniz. Mesajınıza ekleme yapmak için "Edit" butonunu kullanmalısınız.
    10.1.2 Başlığınızı güncel tutmaya çalışmak için “kimse cevap yazmayacak mı?", “güncel!” gibi ifadeler yazmak yasaktır. Lütfen sabırlı olun, başlığınız kurallara uygun olduğu sürece cevap gelecektir.
    10.1.3 Cevap alabilmek için açılan bir başlığın aynısının ya da benzerinin tekrar açılması yasaktır.

10.2. Başlıklara içi boş mesaj (flood) atmayınız. '' +1, smile, teşekkürler, '' gibi mesajlar diğer üyelerimize bir şey vermek bir yana zaman kaybettirecek, mesaj sayınızı artırmaya çalışıyorsunuz imajı verecek ve en önemlisi mesaj kirliliği yaratacaktır.

10.3. Başlıklara, başlıkla ve konuşulan konu ile alakası olmayan (offtopic) mesaj/mesajlar atmak yasaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş