body salonuna gitmeden evde nasıl karın kası yapabilirim ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve 001speedy tarafından 8 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. 001speedy

001speedy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar geçende konu açtımda derdimi tam anlatamadığımdan konu kilitlendi.
    sayın bodyforumtr üyeleri ve adminlerim vücut geliştirme küçüklüğümden beri hayalini kurduğum hep gerçekleştirmek istediğim bir spor türüdür diyeyim sizler
    19 yaşında 1.70 boy 70 kiloya sahip bir gencim ve evde kendi yöntemlerimle ve bu forumdan edindiğim bilgi ve hareketler sayesinde vücut geliştirmeye çalışıyorum bodye gitmeden çünkü maddi sıkıntılar içindeyiz daha bugün (08.02.2011) 2 tane dumbell aldım burada gördüğüm hareketleri uygulamak için göğüs ve kol kaslarını geçtim onlar yapılır bir şekilde ama şu karın kasları tek sıkıntım birde üniversite okuduğum için konyada eve arada bir geliiyorum yurtta kalıyorum ve birde beslenmem nasıl olmalı bunuda forumda okudum da yinede bir danışim dedim sizlere ...
    evde kendimce uyguladığım bir program gibi bir aktivite var şöyle:
    sabah bilirsiniz 8 dakikalık karın kası geliştirme hareketleri var 11 adet onu uyguluyorum ve göğüs ve kol içinde forumdan gördüğüm hareketleri
    akşam ise yine aynı hareketler ve yine forumda okuduğum gibi 1 gün dinlenip 1 gün antrenman yapıyorum önerilerinizi alabilirmiyim ? nasıl bir program izlemeliyim ? göbekte var nasıl yakabilirim affedin çok dert yandım sizlere ama kusura bakmayın.
    (inşallah konu kilitlenmez bu sefer)

2. BByaşamaktır

BByaşamaktır Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    0
    crunch diye bir hareket başlangıç için iyi

3. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Bir önceki konu neredeydi bilmiyorum ama "dertleşme bölümüne" açmışsınız bu sefer adminler taşıyacaktır doğru yere.Karın kası konusuna gelince forumda bu konu hakkında onlarca faydalı makale var.Arama yaparsanız faydalanacağınızdan eminim.

4. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Aslında evde geliştirmeye en uygun kas grubu bence karın kasları sonuçta yapılacak olan haraketlerin çoğu herhangi bir makinaya ihtiyaç duyulmadan evde yapılabilir

http://www.uzmantv.com/vucut-gelistirmede-alt-karin-hareketleri-nelerdir

örnek oluşturması açısından bir bakarsan faydalı olabilir ve bunun gibi daha birçok vücut geliştirme haraketinin de nasıl yapıldığına bu şekilde ulaşabilirsin.

5. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    bende buna çalışıyorum

6. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında bir çok hareket var.Yalnız şu hareketlere bir göz at derim sana link atacağım bakarsın.linkte level 1 olarak başlıyorsun çalışmaya sonra 1 hafta level 1 çalışıp 2. hafta level 2 ye geçiyorsun gayet yaralı hareketler denemende yarar var http://youtu.be/vkKCVCZe474

Sayfayı Paylaş