Body Salonuna Gidecem

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BenDayanamam tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BenDayanamam

BenDayanamam Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Ben Body Gitmeye Karar Verdim Öncelikle Yaşım 16 Boyum 1.77 Kilom 52-55 Arası Kilom Cok Zayıf Yani Vücüdüm İyi Ama Kol Yapım Bilek Yapım Cok Zayıf Duruyor Ve Buda Benim Hiç Hoşuma Gitmiyor Açıkcası Bi T-shirt Giydiğimde Hiç Yakışmıyor Saat Taksam Bileğim Ufacık Kalıyor Bende Düşündüm Salona Gideyim Diyorum Nisan Mayıs Haziran Bu 3 Ay Boyunca Gidebilirim Enazından Okullar Kapanıncaya Kadar Gitme Şansım Var 3 Ay Yani Sizce 3 Ay Boyunca Gitsem Nekadar Gibi Bi Gelişme Gösterrim Hedef Kilom 60 65 Arası Yani Kollarım Gelişip Büyüse Yeter Bana Tshirt Giydiğimde Cok Sağlam Göstermesini İstiyorum Kollarımın Sizce Enaz Kaç Ay Gitmem Gerekiyor Salondan Bi Gelişme Görürmüyüm ?

2. UltraGunner

UltraGunner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum ben kendimden konusuyum yani salona gitmiş biri değilim ama zayıfsın karın kasın kolay çıkar koldada sürekli calısırsan 3 ayda bisiler yaparsın ama çokda ileri gidemessin ama fark eder tsörtünü üstünde giydiğinde daha bilgili olan abilerimiz bilgilendirir seni

3. BenDayanamam

BenDayanamam Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yardım edecek yokmu arkadaşlar

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Dostum evinde alet edevat yoksa ve salona gitmeyi planlıyorsan önce bu sitede biraz gezin oku kendine bir beslenme programı çıkar bu program kilo almaya yönelik olsun.Sonra salonuna yazıl.Salonda zaten antrenörün sana program , hareketlerin yapılışı , hedefi konusunda yardımcı olucaktır.Ama Body sporunu 3 ay yapıp gelişim görür bırakırım olarak görme.

5. taylan55

taylan55 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    3 ayda kas şeklinde hacim kazanamazsın. bunun için uzun süre gerek, sanırım senin sorunun sadece zayıflık onun için bol bol yemek ye ama abur cuburu kastetiyorum :D vede abartarak yeme biraz kilo alacaksın zaten ve senin için spora gitmenin anlamı kalmayacak çünkü sen oraya body yapmaya değil kollarının biraz genişlemesi için gitmek istiyorsun. ama yine 3 ay ben gideceğim diyorsan tek gelişim biraz daha kuvvetlenirsin eğer forumda gezinirsen bu sporun sabır sporu olduğunu görürsün.son olarakta fikrimi söyliyeyim bence git spor salonuna başla ve kendine daha büyük hedefler koy küçük hedeflerlede biryere gelemzsin ayrıca :)

Sayfayı Paylaş