Body Salonu Geyikleri

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hardtraining tarafından 31 Aralık 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hardtraining

hardtraining Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    agrasif bodyci repliği.

- abi bak ısınmadan giriyosun 70 kilonun altına bi bok olacak..
    -yok..yok ısınıyorum ben
    -yahu iki kol gerdirmeyle olmaz bu işler..bisiklet çevircen..koşu bandına çıkcan..kanı ısıtman gerek..
    - hayret bişey yaa bana mı öğreticen..ben 6 yaşımdan beri body yapıyorum ulan
    -peki abi..

-bench press'te kaç basıyon yiğidim?
    -öeh, elli altmış. setine göre yenge.
    -triceps'ini zorlama yıldırır.

-bir, iki, üç, dörtttt...beeeeşşşhhhhhh...
    (güzel kız geçmektedir).
    -althhhmışşhhh, alllttthhmmmıışşhhhbiiirrrhhh...

-hey guzel kiz, sen bicept ve tricept'in ne oldugunu biliyor musun?

-ne ki?
    -dur gostereyim.

- oo septu abi, nerden boyle?
    - badi yaptik arkada$larla
    - iyi olmu$ iyi. ne kadar surdu?
    - valla ben 8 gunde yaptim. iyi oldu. havalar isinsin sen o zaman gor, amua koyacam piyasanin. pazardan fosforlu mayo da aldim.. boyle gote kacanlardan. yikiliyor resmen... olm guney sahilleri beni konu$acak diyorum sana..ne diyosun?! olm supperim ben.. olm...
    - iyi gunler abi

- inghhh, mimmmggghhh...
    - oo abicim, sen yanlis yapiyon o hareketi, dirsekleri kaldirmadan, sirt dik pozizyonda yapacan.
    - ananingghhh, ebeninghhh...
    - abicim bak anlamiyon, oyle yaparsan hem trisepsine etkisi yok, hemde yan etkileri var: omuzlari fazla zorluyon, cok kasarsan ishal bile olursun.
    daaaann !!! (burada agirliklar birakilir, fikir beyan eden arkadas bahsettigi kaslarindan tutulur, ishal olana kadar basinc uygulanir)

- abi kilo aldın iyi güzel de çok bulk bi görüntü oldu, biraz definisyon falan yapsan.
    - delikanlı bodyci definisyon yapmaz. :lol: lol:

disarida duyulsa "gay mi bunlar?" denecek diyaloglardir. misal :

- senin gogusler iyimis yalniz
    - siki omuz yapmissin
    - bas hocam, bas!

gibi..

- abi kac santim o?
    - 44.
    - var mi o kadar? kacla ba$ladin?
    - 33.
    - kac ya$indasin?
    - 22.
    - niye kisa yanitlar veriyon abi?
    [agirligi yere atarak]
    - nefes almaya cali$iyom...

ps: ekşi sözlükten alıntıdır..

2. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    Re: body salonu geyikleri..

bu güzeldi :badgrin: :badgrin: özellikle mayo mevzusu teşekkürler

3. crescent

crescent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler Güzeldi :) Buraya yazalım salonda gerçekleşen komik olayları

Ben askerde oldugum için komutanlar geliyor salona geçenlerde aynada kendime bakmak için tişörtümü çıkardım arkadaşta vardı oda cıkardı aynadan kendimize bakıyoruz. İçeri binbaşı girdi bize baktı üzerimizde bişey yok bir bagırdı
    "Utanmıyomusunuz lan toplu sex yapmaya giyinin cabuk üstünüzü..!!" :) (tabi o zaman gülememiştik)

Hiç bir türk bodycisi kendinden once calışanın kullandıgı agırlıgı azaltıp calışmaz :)

Birde ben şuna cok gülüyorum adam başlayalı 10 gün olmuş konuşurken duvarda duran mr.olimpia'nın resimine bakıp konu açılınca dayanamayıp başlıyo anlatmaya;
    "Yok abi ben böyle vucut istemiyorum yaza kadar calışayım bırakacagım bu adama benzemek istemiyorum kararında bırakamak lazım" Adam bu işi o kadar kolay sanıyor ki sanki bütün Pro.lar dengeyi tutturamayıp 6 aydan sonra bırakmayanlardan oluyor :)

4. hardtraining

hardtraining Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    - selamın aleyküm ben vicut geliştirmek istiyorum ama fazla kaslı olmak istemiyorum ..bret pit gibi olsam yeter iki ay gelsem yeterli olurmu..?
    * nie body yapmak istiyosun ki yavrucum daha eğlenceli spor dalları var. masa tenisi oynamayı düşündün mü hiç

:D

(salon hocasıyla yaşadığım dialog)

- kaçıncı programındasın genç?
    * ikinci.
    - tamam eğer bu baydı kütüğe bağladım diyosan söyle.. göğüs şişiren karın patlatan bi program yazarım dört hafta yaparsın okey.. :doubt:
    * oha :eek:

(hayatından bezmiş bodyci ile hevesli acemi arasında geçen dialog)

- abi kaç senedir yapıyosun bu sporu ehe.
    * 23
    - kaç yaşındasın abi sen
    * 25
    - o nasıl oluyo abi ki?
    * 26
    - anaaa
    * 27
    * 28
    * ...

:lol: :lol:

5. crescent

crescent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim salonda bir arkadaş her sabah 1 su bardagı pekmezin içine 2 çiğ yumurta kırıp, karıştırıp içitiğini söylemişti :) Beslenmek iyide buda yenirmi ıykk :?

Bir eleman daha var önce mekik cekiyo sonra benç sonra kol sonra bacak sonra omuz tekrar kol arada gidiyor 10 dakka koşuyor geliyo şınav çekiyor sırt prese giriyor en son ısınma hareketi gibi bişeyler yapıyor. Uyarmayan kalmadı yanlış yapıyorsun böyle olmaz dedi herkez ama o vazgeçmiyor "Ben daha öncede böyle calışıyordum" diyor. Şu sıralar kimseyle konuşmuyor. Bu programı ciddi hızla olarak uyguluyor öyle bir havada ki "Siz görürsünüz yakın zamanda en iyi sonucu ben alacagım" der gibi bir hali var. Kimseden yardım istemeden kendi doğru programını uygulamaya devam ediyor. Hiç bir gelişme yok ama :)

6. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.