Body mı başka bir spor mu?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve "FURKAN" tarafından 9 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    saygıdeğer üyeler; ben bir problemimi paylaşmak istiyorum ben 15 yaşındayım 1.70 boyum var ben eğer evde çalışmalarımı saymazsak 2 haftadır salonda çalışıyorum ve yararını gördüm diyebilirim, ama benim en büyük takıntım boy zaten body de boyumu kısaltacak hareketleri hiç yapmıyorum, kaldırdığım ağırlıklarda çok fazla değil 4-5 kg civarı ama şöyle bir korkum var ya ileride boyum kısa kalırsa yani sorum body boy kısaltır mı değil benim babam 1.65 boyunda o yüzden biraz soru işaretleri var anne tarafı baba tarafı hep o boylarda sadece bir tane amcam 180 boyunda bende ilerde kısa kalacaksam body yapmamın bir anlamı yok kısa boy geniş vucut pek hoş durmaz sanırım :) ama aranızda bilgi olup mesela body yi bırak "boks" yap boyuna 1-2 cm yararı olur yada bayağı bir yararı olur diyebileceğiniz birşeyler yada spor var mı yaşım daha genç zaman var biliyorum ama bende feci takıntı var ama önerileriniz nelerdir. yani mesela şu besinleri ye boyuna faydası olur gibisinden birşeyler var mıdır? son olarak şunu söyleyeyim ben hep cılız bir insan olduğum için belki body yapınca düzgün besleneceğim için yediklerimin azda olsa faydası olur ve sağlıklı olurum diye düşünüp başladım. şimdiden teşekkürler....

2. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    kısa boya kas yakışmaz diye birşey yok.bodur duaracğım diye korkm****as kütlesi seni çok daha estetşk gösterir.buna örnek badiciler var.ilk akla gelen dexter jackson,bir de sitede dexter diye bir üyemiz vardı onun fotoalrına da bak

3. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    ben işin orasında değilim dediğim gibi feci takıntım var yani en azından 180-185 olmak isterim.

4. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    BOdy e devam dostum..:) önce vücut otursunda ikimizde kick boks a başlarız:)

5. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    şu boyum uzarsa alayına başlicam :)

Sayfayı Paylaş