Body hakkında soru [ kilo ]

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bb78 tarafından 5 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bb78

bb78 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar salondaki adamla konustum bana ordan bi kaç resim gösterdi ve dedi bu çocuk 6 ayda 15 kilo aldı falan filen bana biraz salladı gibi geldi neyse :D

aslında ben sıskayım. 1.79 boy 62 kilo falanım. ve şöyle vucudumu oturtmak istiyorum.

body salonuna gidince adam beslenme programı veriyormuş. peki ben bu programa uymasam 6 ay da ORTALAMA kaç kilo kazanırım ? yani akışına bıraksam zaten bu spor açıktırır diyolar :D

2. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Düzenli beslenmeyle ve kas çalışarak 10 kilo civarı alabilirsin ama yağlanmadan almak önemli tabi.Onu kas yapmak önemli.

3. bb78

bb78 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    arkadaşım peki hiç düzenli beslenmesem yani şunu demek istiyorum. body ye gidiyim karnım acıkınca yiyim yani. bu şekilde hiç bir faydası olmaz mı ?

4. ZARELLI

ZARELLI Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci&İşletmecilik
    Yer:
    ANKARA
    Bu spor sadece ağırlık indirip kaldırma sporu gibi görülmemeli acıkınca yiyip kilo alırım gibi düşünme. Antreman+Beslenme+Dinlenme iyi bir sonuç getirir. Ki herkes beslenme çok önemli derken sen adamın verdiğini yapmasam olurmu diyorsun normal beslenmeyle gelişim göstermeyi nasıl bekliyorsun ? Kilo kazanmayı geç kaybedebilirsin bile.

Sayfayı Paylaş