body den anlayan abilerimden yardım bekliyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hakankabaoglu tarafından 18 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık yedi aydır body yapıyorum.simdi protein tozu likit amino ve kilo aldırıcı kullanıyorum.hergün protein tozu 1 scoop kullanıyorum spordan sonr****ilo aldırıcı yı da 1 servis 4 günde bir spordan önce alıyorum.sıvı amino yu da hergün ac karnına 1 yemek kaşığı alıyorum.2 günde bir 1 tablet multivitamin alıyorum herhangi bi ögün yemeginden sonra.2 günde bir de bir kapsül saw palmetto kullanıyorum.normalde protein tozunun üzerinde günde 2 scoop yazıyo ben bir kullanıyorum.sıvı aminonun üstünde 4 yemek kasıgı yazıyo günde ben 1 kullanıyorum multivitaminde günlük 3 tablet yazıyo ben 2 günde sadece 1 tablet kullanıyorum.gainer de de günlük 3 servis yazıyo ben 4 günde 1 servis kullanıyorum.Haftanın 5 günü de 1 saat 15 dk ortalama salonda bölge bölge calısıyorum.sorum sudur acaba tüm bu az kullanımlarıma ragmen supplementlerim bittiginde yine de ara vermeli miyim 1 hafta veya 1 ay falan yoksa devam etmeli miyim kullanmaya yorum bekliyorum tesekkürlerbench_O

2. west67

west67 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Zonguldak
    Bu kadar az kullanıyoken zaten ara vermene gerek yok ayrıca normalde ara verilecek yani kreatin gibi ürünler kullanmıyosun protein amino likit ve multivitamin kullanıyosun.

Sayfayı Paylaş