Body de 1. ay ölçülerim.( Sizce nasıl )

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmetkeskn tarafından 10 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. ahmetkeskn

ahmetkeskn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başlangıç

Kilo:68,60
    Omuz: 110
    Gögüs:101
    Kol:31
    Bel:84

1.ay

Kilo: 71,71
    Omuz: 119
    Gögüs:107
    Kol:33
    Bel:85,5

Beldeki genişleme yanlış beslendiğim anlamına mı geliyor? Ne yapmalıyım?

Şimdiden Teşekkürler bench_O

Son düzenleme: 10 Aralık 2012
  2. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Her ay ölçü almak güzel birşey fakat karşılaştırmasını 5 6 ay sonra yapmalısın ve paylaşmalısın.
    Bel bölgesi için beslenmeni gözden geçir derim yağ, şeker alımına ve gece yatmadan yediklerine dikkat et. Beslenme bölümünde herşey mevcut. Kolay gelsin

ahmetkeskn bunu beğendi.
  3. cenksen

cenksen Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bel yağ toplamış olabilir keşke yağ oranınıda yazsaydın bence omuzlar iyi.

4. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya

Bence Karin kaslarinda buyumus olabilir, Nasil ki her bolgende bir artis olmus, bel bolgesinde de bu sekilde olmus olabilir. Benim dusuncem bu sekilde. Sonucta karin kasi da buyudugunde, belin de kalinlasabilir.Illa yag olarak dusunme.

ahmetkeskn bunu beğendi.
  5. hmtrnk10

hmtrnk10 Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ahmet
    Yer:
    Manisa
    hocam omuz 9 cm ve göğüs 6 cm büyümüş bu kadar büyümeyi nasıl yaptın nasıl çalıştın çok merak ettim vallahi

6. ahmetkeskn

ahmetkeskn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1. ay sonunda yapmamın nedeni gelişimimin başlangıcında neye daha fazla tepki verdiğim ve bu gelişimin aynı seyirde gerçekleşmesini sağlamak ve az gelişen bölgeleri geliştirmek.

Teşekkür ederim.Bakacağım.

---------- Post added at 21:54 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

Teşekkür Ederim Hocam. Moral verdin;)

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:57 ----------

Hareketleri nizami yaptım haftada 1 akşam kırmızı et 2 akşam tavuk 3 akşam da balık yedim. Ara öğünlerde genellikle ton balığı veya brokoli meyve olarak ta muz,kivi ve elma yedim. Hiç geç yatmadım 1 ay boyunca ayrıca.

Son düzenleme: 10 Aralık 2012
  7. hmtrnk10

hmtrnk10 Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ahmet
    Yer:
    Manisa
    vallahi tebrik ederim bende sorun var o zaman yada vücut tipin çok iyi ben o kadar gelişemiyorum kısa sürelerde neyse sana bol çalışmalı verimli günler

ahmetkeskn bunu beğendi.
  8. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    omuz nasıl 1 ayda 110dan 119 oluyo yanlış ölçmüssün galiba benim ilk ay omuz 4 kollar 3.5 cm genişlemişti. bu arada kilolarımız aynı belim 78 cm yağ oranım düşük senin yazdığım ölçüler benden fazla boyun kaç_?

Son düzenleme: 11 Aralık 2012
  9. ahmetkeskn

ahmetkeskn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yalan mı söylüyorum ? kendi vücudumu kendim ölçmüyorum ;) sen kendin ölçtüğün için bir problem olabilir. Bizim salonda benimle birlikte başlayan herkes 1 ay sonunda 5-6 cm civarında omuz elde ettiler. Mesela onların kolları benden daha fazla genişledi. Bir yanlışlık yok. Boyum 1.79 yağ oranım %20

10. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    benim boyum senle aynı 1.80 yağ oranım 12 kolların 2 cm genişlemişken omuzun 9 cm genişlemesi çok garip belkide başladığın günki olçülerini yanlış hatırlıyorsun

11. ahmetkeskn

ahmetkeskn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Oğlum sen kendinle beni nasıl bir tutuyorsun. Sen benim çalışma programımı dinlenme şeklimi ne yediğimi protein tozu kullanıp kullanmadığımı biliyor musun ? hayır o zaman bence susmalısın çünkü daha fazla tahammül edemiyorum sana.

Ayrıca ben kollarımın neden gelişime oranla az geliştiği hakkında araştırma yapmak için kaydoldum siteye. Senin gibilerle uğraşamam kimseye yalan borcum yok.

Değerli Üyemiz;
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Aralık 2012
  12. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    biraz daha doğru konuşmaya çalış burada konu açtıysan herkes seni eleştirebilir ben orantısızlık var diyorum.Dinlenme Beslenme ve Supplementler konusuna gelince bu konularda senden iyi olduğumu düşünüyorum.Bu arada sana yalan söylüyorsunda demiyorum.Başlangıç ölcülerini yanllış hatırlıyor olabilirsin diyorum

13. ahmetkeskn

ahmetkeskn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Orantısızlık olabilir ama sen de biraz daha doğru konuşmaya çalış çünkü farklı algılıyorum söylediklerini. Israrla yanlış hatırladığımı söylüyorsun.Ben de ısrarla yanlış hatırlamadığımı hatırlıyorum.Benden kötü olduğunu da söylemedim.Sende algılama bozukluğu var.

14. AHOLOMAHO

AHOLOMAHO Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    ahmetkskn nin senden daha iyi gelismesinin sebebi yag oraninin senin neredeyse 2 katin olmasi. 12% ile Bulklesmek zordur.

Once yag oranini arttir istersen Ahmet53100. O zaman sende gelismelerinin daha hizlandigini goreceksindir.

15. CollegeBoy

CollegeBoy Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrence
    ahmetkskn sakin ol şampiyon bu kadar tepki verip kendini kanıtlamana gerek yok internet ortamındasın sakin ol ayrıca salona gidip et,tavuk vb sahip olduktan sonra normal şeyler bunlar.Yinede tebrik ederim.

16. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    ben yağ oranımı düşürmeye çalışıyorum. %10 yağ oranım varken dahada memnunum six pack çıkarmıştım

Sayfayı Paylaş