Body dışında özel bir ilgi alanınız yada yeteneğiniz varmı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve zagortenay tarafından 2 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Arkadaşlar forumdakilerin az çok nelerle ilgilendiğini merak ettim.Kendimden başlayayım.4 senedir bağlama çalmak için uğraşıyorum.Başarılı olduğum söylenemez.Resim müzik spor vb. konularda yetenekleriniz varsa yazın.

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    masa tenisi,yuzme,dalgiclik,dagcilik ve boks konusunda iyiyim

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Çok beceremesem de bateri çalarım. Çok çok az piyano var.
    Lisanslı dalgıcım. Thai-box konusunda da fena sayılmam. Koşu yapmayı severdim, bi ara maratoncu olmayı düşünüyordum caydım sonra. Bir zamanlar bilardo ve masa tenisinde de tüm arkadaşlarımı yenecek seviyeye gelmiştim ki şimdi hepsi gitti herhalde.
    Yine de şu sıralar arayıştayım, body dışında 1 hobi daha arıyorum aslında.

4. Kahraman Türk

Kahraman Türk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    thai box ve kick box la aram iyidir :D . daha önce 5 sene kadar buz hokeyi yaptım, sakatlandıktan sonra uzun bi ara verdim ve bırakmak zorunda kaldım :cry: ama hala çok severim maçlarını izlerim elimden geldiğince. 4 sene kadar yüzme ile uğraşmıştım.

5. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Selam,

Body dısında butun ugraslarım ayrangonullu bır sekılde surdu dıyebılırım. !.5 sene kadar Hakkı Kosarda Karate yaptım,
    o zamanlar tam spagat acabılıyor cok guzel tekmeler atabılıyordum, sonra body ıle beraber odunlastıkca boksa merak sardım, oda hemen hemen 1 sene kadar surdu, sonra kendımı ıyıce bodye bıraktım.

Masatenısınde fena degıldım, bılardoda ıse lıse hayatım uctop ıle gectı , okuldan kacıp kacıp bılardoya gıderdık, aksamları cıkısta gene bılardoya gıderdık, haftada yaklasık 15-20 saat bılardo oynadım yaklasık 2 sene boyunca.Body dısında en cok blardoya zaman ayırmak ısterdım.

Ergenlık cagımda akordeon calardım, ama ne yazık kı sadece sag tarafla , dıger taraftakı tusları aynı anda calmayı beceremezdım.

Masa tenısı ve bılardoya askerlık sırasında gee zaman harcama fırsatı buldum, ama sonra gene ısguc coluk cocuk derken
    seneler oldu bunlara yonelmeyelı.

Bır ara bınıcılıge merak sardım, oda ayrı bır komedıydı, hoca bana sureklı poponuzu kaldırın beyfendı dıyıp durdu, bınıcılıkte
    o sureklı yukarı asagı hareket varya,mahfettı benı, 5-6 defa gıttım sonra vazgectım.

Hepsı bır yana bu topıc benı heveslendırdı, barı bıraz bılardo oynıyım, ot gıbı hıssedıyorum kendımı valla.

6. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bass gitar çalarım. Üniversite yıllarında 1 yıl kürek sporu ile uğraştım, basketbol oynamayı çok severim iddialı olmasamda.
    Tarih ile ilgiliyimdir, özellikle eski çağ tarihi çok ilgimi çeker. Vakit buldukça çeşitli kaynaklardan araştırırım. C++ dilini orta seviye bilirim ama uzun süredir kod yazmıyorum.

7. Arnold1975

Arnold1975 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende iyi satranççıyım ve ingilizce ile uğraşıyorum. Satrançda derecelerim var.

8. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    bende askerden once 1 yıl kungfu yappmıstm ama askerden sonra devam etmedım ayrıca doga sporlarını severım avcılık favorımdır

9. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    lisedeyken 2 sene ameteur futbol oynadım bayağıda iyi oynarım (flexor iyi bilir :lol: :lol: :D ) sonrada lise son gibi aklım başıma gelince iyice bir düşündüm yahu dedim ben ne kadar gerizekalıyım türkiyede en çok yapılan spor ne? açık ara futbol
    türkiyede kaç tane benim gibi futbolcu adayı var? milyonlarca benim profesyonel futbolcu olabilme olasılığım % kaç? milyonda 1 hemde lüleburgaz gibi bir yerden dedim ki sinan olmayacak duaya amin deme 2 yıldır fulbol oynuyorsun birşeyin olacağı yok zaten bir deri bir kemiksin dedim en iyisi kendime hobi olarak body yapayım hemde kilo falan alırım yanlız benim bir spor aşıklığım var arkadaşlar yaptığım sporu asla hobi olarak yapamıyorum hemen hayatımın parçası olarak kabul ediyorum ha benim gibi spordan para kazanmak isteyen arkadaşlarda varsa benim gibi düşünsünler geleceği olan sporlara şimdiden atılım yapsınlar sonra bu sporlardan para kazanabilirler örneğin bodyde böyle bir spor buz hokeyi vede amerikan futbolu bence önümüzdeki 10 seneden sonra bu sporlar türkiyeye damgasını vuracaktır
    siz ne diyorsunuz ??????

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    grafik tasarım ilgi alanlarımdandır.iyi bir web sitesinin iyi bir grafik tasarımından doğduğuna inanırım..birde hemen hemen her makinecide olduğu gibi tabi 3d cad..

11. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    benim pek fazla bişeyim yok vaktimde yok doğrusu tek bb dışında silahlarada meraklıyım aileden geliyor sanırım

12. Kahraman Türk

Kahraman Türk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    evet buz hokeyinin önü açılıyor. 10-20 sene kadar buz hokeyi kendini baya bi geliştirecek ilgi artacak gibi. şimdiden takımlara giren oyuncu sayısı baya arttı. yurt dışındaki şampiyonalara bizim milli takımımızda katılıyor. şimdilik çok iyi değiliz ama kendimizi bu sporda geliştiriyoruz.

13. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 18 yıl oldu hatta geçiyor aktif olarak Karate çalışıyorum...

Buna ilaveten yaklaşık 12 yıl kadarda Taekwondo çalıştım...Kick box çalıştım...çok uzun süreli olmasada aikido çalıştım...

Bunlarla beraber çok kitap okurum...evimdeki kitapları koyacak bir odam vardı kızım doğduktan sonra odayı boşaltıp ona verdim...kitaplarıda yatak odamızda gardolabın yanında bir kitaplık kurup oraya istifledim...yetmedi kalan kitaplarıda üst katta bir odaya kurduğum diğer kitaplığa istifledim...İyi bir okuyucuyum haftada rahat 3-4 kitap okurum.

Mesleğim ve kişisel ilgim dolayısı ile HSD gibi bende silahlara ilgi duyuyorum ..oldukça iyi bir atıcıyım..Ee herkese nasip değil kardak fatihi SAT larla çalışmak eğitim almak.

Vakti zamanında balıkadam eğitimide alıştım ama zamansızlıktan baya oldu dalamadım..yinede fırsat buldukça bol bol yüzerim...Açık hava koşularına ise hiç dayanamam tam 3 sene boyunca hiç sektirmeden hergün en az 15 km koştum..daha sonra işler dolayısı ile koşuyu salonda koşu bandına aldım..

Bir spor salonum var şu anda omzum sakat geçe hafta omzumu çıkardım...ama sakatlanmadan evvel hergün sıkı bir body çalışması yapıyordum tabi salonumdaki arkadaşlarla ilgilenmekte ayrı bir zevk olayı...

Bu günlerde bir arkadaşla bir kitap çalışması yapıyoruz hayırlısı uzun sürecek gibi ama fırsat buldukça düzenlemeleri falan yapacağız...

Birde işyerinde genelde masabaşında olduğum için fırsat buldukça nette gezinirim..kendime ait birde forumum var karate ile ilgili oralara ve buraya bakarım....

Uğraşı alanım gayet çok ama ne yapalım dolu dolu yaşamaya çalışıyoruz.

14. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    valla ben iş,body ve forum disinda kalan vakitlerim de formula 1 le ilgileniyorum (koyu bir michael schumacher hayraniyim) ayrica vakit kalirsa kiz arkadasimla :oops: :D

15. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Slm.
    Ben amatör marangozum. Aynı zamanda model gemi yapıyorum. Evin arka odasına 1 metrekrelik bir alanı kaplayacak şekilde küçük bir tersane yaptım. Ama hala eletrikli aletlerde eksiklerim var. Onları da tamamlayacağım inşallah. Bunun dışında bilgisayar oyunları ile haşır neşirim. BU KADAR :D

16. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Spor olarak uzun mesafe yüzme ve kürekte kendimi aşmıştım, hala aylar boyunca yüzmesem ve 100 kilo civarında bile olsam, gecen hafta havuza girdiğimde zorlanmadan 1 km. kadar seri tempoda yüzdüm.
    Spor disinda mizah hikayeleri yazma konusunda yetenekli oldugumu söylerler.
    Doğaçlama olarak mizansenlerden olusan skeçler yaparak videoya çekmek bir başka ilgi alanım,ileride film senaryosu yazmak en cok istediğim şeyler arasında.
    Sinema sanatından anlarım ve iyi eleştiri yazarım.
    haa birde, nefesimi 2.5 dakikanin üzerinde tutmayı, ve tüpsüz olarak eksi on metre dalmayı beceririm.

17. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Helal olsun iyi ciğer varmış sende. :D

18. CTR

CTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Motorsporları drag yarışları branşında 3 yıldır lisanlı olarak yarışmaktayım,Ulusal TR 2'liğim,İst Mahalli 2'liğim , İzmir Mahalli 1liğim bulunmakta.

19. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    4.sınıfta Türk Halk Müziği Çocuk korosuna katılmıştım.1.senesi dolmaya yakın bağlama çalmaya başladım.Yaklaşık 3sene kadar koro ile bağlama konserlerini birlikte götürdüm..6-7. sınıfta atletizm ile uğraştım Bursa'da Nilüfer spordaydım.Sora lgs dolayısıyla bırakmak zorunda kaldım.Bağlamayı da hocamın iflası üzerine bıraktım ve yaklaşık 2-3 senedir elime almadım.Şimdi arasıra çalıyorum odamda biri kısa biri uzun sap 2bağlamam duvarda asılı.Çalmaya hazır bekliyorlar..Çocukluğumun en büyük hayallerinden olan vg ile yaklaşık 1senedir uğraşıyorum.Müzikten uzağım uzun zamandır şimdi para biriktiriyorum.Yazın başında bass gitar çalmaya başlıyacağım kısmetse..Orta okulda da bilardo oynamıştım çok.Arkadaşlarım arasından en iyi bilen bendim.AYrıca liseye başlayınca masa tenisi oynamaya başladım onu pek iyi bildiğim sölenemez ama.Şu anda en çok istediğim şeyler arasında müzikle ve vg ile daha içli dışlı olmak...

20. baltaci2

baltaci2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-boks
    Yer:
    ankara
    6 senedir boks yapıyorum , 4 sene lisanslı basketbol, 2 sene yüzme+ su topu, 2 sene tekvando..

Sayfayı Paylaş