Body bulding te 1 ayda 4 kilo vermek mümkünmü kas alt yapım var

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Aslann tarafından 24 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Dedigim gibi arkadaşlar bu yıl 5 aydır karın kası 1 aydır da tüm kasları çalıştırıyorum aynı zamandan 1 yıl öncede 6 ay kadar vucut agırlıgıyla yapmış oldugum spor var bide basket bol oynuyordum profosyonel degil sadece arkadaşlarla can sıkıntısına 180 boy 82 kg

2. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevaplara açıgım kısacası sorum şu ben 1 ayda 4 kilo verirsem kas kaybı yaşarmıyım yaşarsam fazlamı yaşarım

3. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    4 kilo genel olarak sınır gibidir bende ilk başladığımda 3 ayda 10-11 kilo civarı kilo verdim güç kaybım olmadı kas kaybıda olmadığını düşünüyorum çünkü bicepsler kendini belli eder olmuştu.

kısacası beslenmeye dikkat edilirse kas kaybın olmaz

Son düzenleme: 24 Eylül 2013
    Aslann bunu beğendi.
  4. wextor35

wextor35 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    diyet yaparsan şeker yağ azaltır veya kesersen 3-4 kılo bir ay verilir

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:48 ----------

düzgün bir diyet programıyla rahatlıkla verebilirsin metobolizman da iyi ise fazlasını bile verebilirsin

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:51 ----------

Güzel hafif bir diyet abur cubur yemesen şeker mesela başta 3-4 kilo rahat verirsin bir ayda.
    Kas kaybı proteinini alırsan minimuma düşürürsün zaten yağ verdiğin için illaki kütlede azalma olur.

Aslann bunu beğendi.
  5. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    bide proteinin yanına komplex karbonhıdratta almalısın kesinlikle

makarna , bulgur , yulaf , pilav bunu karşılar . pilev pek iyi değil ama idare eder.

Aslann bunu beğendi.
  6. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Azalma olurda öyle fazla olacagını sanmıyorum yani sonuçta 4 5 kg vericem ondan sonra kasları geliştiricem en fazla kaslardan yaglar gittigi için hacim açısından biraz küçülür bana göre

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:15 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:10 ----------

Dikkat edicem dostum sabah yumurta öglen döner ekmek flan anca okul var çünkü akşam makarna pilav vb

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:15 ----------

Sabah 7:00 4 yumurta 2 sarısı 2 normal 3 dilim kepek ekmegi 1 bardak şekersiz soguk süt

Öglen 12:00 1 döner ekmek + ayran yada salam ekmek meyva suyu

Akşam 19:00 makarna pilav vb yeşil fasuyle gibi besinler tüketice yatmadan öncede 1 bardak süt

7. wextor35

wextor35 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum zaman kaybetme yok işte ilk yağ vereyim sonra kas yaparım sen bu sporu yaptığın sürece sadece vücut geliştirme programın olmayacak beslenme programında olacak ki formda kalasın sana tavsiyem

1. şeker, fazla yağlı besinler uzak dur .Fazla karbonhidrata tüketme kuvvet alacağım diye.

2.sabah yumurtada 3-4 yumurta beyazı öğlen 1 porsiyon protein tozu akşamda 2 parça tavuk sana yeter bunları yersen rahatlıkla proteini alırsın.

3.eklemlerin için akşam 1 tabak salata ye vitaminler çoğu sebzelerde ve yağlarda dır ama sen yağ yemediğin için sebzeden alacaksın.

Aslann bunu beğendi.
  8. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozu et flan bunları alamam

9. wextor35

wextor35 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Dürüstçe konuşmam gerekirse protein almasan fazla gelişemesin ama saba yiye bildiğin kadar yumurta beyazı ye öğlende ben unutum öğrenci olduğunu okulda tavuk döner yersen oda Hhi yoktan iyidir. Protein tozu alacaksan sana öğrenci işi optimum whey 2 ay hata fazla bile gider 150 TL ala bileceğin en iyi proteindir fiyat/performans bakımından ve ekleyim yediklerine dikkat edersen gelecek yaza fit vücut yaparsın düzenli de çalışırsan.

10. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Çalışmada sorun yok rahat bi şekilde yaparım o sorun degil salon harici günde 4 5 km yol yürüyorum arkadaşlarımdan hızlı giderim genelde salonda cardio yapıcam bide agırlık konusuda sorun olmaz 40 kg 50 kg benc press e girerim dumbell olarak 10 kg çok rahat kaldırıyorum 20 25 tekrar yapıyorum öglen yemegine gelirsek hindi salamı flan yiyoruz ekmek arası yapıp 150 gram var

Son düzenleme: 25 Eylül 2013
  11. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Protein tozu çok gereksiz. Hemde daha yeni başlamış birine.

protein tozunun normal proteinden hiçbir farkı yok sadece kana çabuk karışır. Lor peyniri yersende kana çabuk karışır yani problem yok.

tavuk göğüsünden karşılayabilirsin etten alıcağın proteini o kadar pahallı değil zaten bir paket alsan 3-4 gün götürür seni.

kahvaltıda 2 tam yumurta yanındada 100 gr lor veya beyaz peynir yesen 34 gr protein sağlarsın yani zor değil.

12. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Lor peyniri yumurta onlar sorun degil makarna pilav akşam bunları yerim işe yarar umarım 150 gr hindi salamı flan arada ton balıgı tavuk gögüsü alırım almasına sagol yardımın için :D

Sayfayı Paylaş