Body building ve jogging (Düz Koşu)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve okaysarac tarafından 16 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Arkadaşlar, 1.76 ve 80 kiloyum..kollar 34,5 cm. (Başka ölçü almadım ama daha fazla bilgi için "salonda 2.ay" adlı başlığımda resimlerimde mevcut.) Sormak istediğim şu: Benim haftada 3 günlük bir body programım var.

1.Gün Göğüs-biceps
    2.Gün Omuz-Sırt
    3.Gün Bacak-Triceps

Supplement olarak sadece Hardline amino 2000 ve optimum whey kullanıyorum. Ben extra olarak bu üç günlük program dışında kalan günlerde sahilde düz koşu yapmak istiyorum. Fakat yediğimiz içtiğimiz dahil herbir hareketimiz bu spor için önemliymiş. Sizin tavsiyenizi almak istedim. Kurduğum yapıya zararı olur mu? Gelişim sürecini etkiler mi? Beslenmede farklılık yaratırmı? Fazla mı abanmış olurum bilmiyorum..Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Period olarak eğer uygunsa önerilerinizi de bekliyorum.

:?:

2. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Kosunun süresi 45 dakikadan fazla olmazsa sorun yok aslinda ben sana hit teknigi ile kosmani öneririm 20 dakika ilk 3 dakika normal sidette daha sonra 30 saniye cok yüksek siddetle kos ve bu 30 saniyeden sonra tekrar 2 dakika normal sidette 20 dakika bunu uygula 45 dakikadan fazla yag yakarsin..

3. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Teşekkür ederim, peki 45 dakikadan uzun sürerse?
    "45 dakikadan fazla yağ yakarsın" demekle 45 dakika boyunca yağ yakarsın demek mi oluyor yoksa 45. dakikadan sonra mı yağ yakımı başlıyor orayı pek anlayamadım?

4. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bu teknikle 20 dakika koşarsan, öteki tenkikle 45 dakika koşmaktan daha fazla yağ yakarsın.

Sayfayı Paylaş