Body Building ve Cinsellik

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve regmore tarafından 18 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. regmore

regmore Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar en basta lutfen konuyu baska yerlere cekmeyelim. sadece aklima takilan arkadasimin soledegi birseyi burda bilgili olan arkadaslara sormak istedim

1-) Arkadaslar 4 gun once Gold Standard Whey Protein aldim ortaki satici bana eger duzenli bi cinsel hayatim var bunu azaltmami ve 10 gunde 1 indirmemeli soledi sebebide vucuttan protein atimi olmamali dedi gercektne bu dogrumu yani?

2-) 2.sorumda bu konuyla alakali deil ama buraya eklemek istedim yukarda yazdigim gibi 4 gun once Gold Standart Whey Protein Double Chocolate aldim ilk kez bugun kullandim uyandigimda 1.5 cup koydum suyla karistirip ictim vucudumda biraz bi sicaklik artiisi oldu ve 1saat sonra gecti bundan 3 saat sonra spora gittim ve spordan sonra gine 1.5 Cup protein koydum ictim gine vucudumda sicaklik artisi oldu ama bu sefer saatler gecti yani yaklasik olarak 6-7 saat ve vucudum hala cok sicak okadar sicakki uykumdan uyandirdi suan ole yaziorm odamda klima olamsina ragmen... Arkadaslar bu normalmi yoksa sadece bendemi oluo ? deneyimleri olan yardimci olabilirmi ?

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Kaslarınızın idmandan sonra dinlenmeye ihtiyacı vardır. Bu dinlenmenin kaliteli olması gelişiminde olumlu olması demektir. Bu yorgunluğun üzerine artı bir cinsel aktivite kaslarınızın gelişimine negatif etki yapabilir. Lakin bu olay cinsel aktivitenin uzunluğu ve sıklığı vs. gibi faktörlerede bağlıdır. protein atımı konusunda abarma yapmış. Ciddi bir protein atımı olmaz.

İkinci sorunuz için ise 1.5+1.5= 3 scoop yapar buda 90 gr protein tozu demektir. Spor altyapınız ve fizik yapınız hakkında bilgi vermemişsiniz. Fakat 90 gr whey alımı sizin için fazla olacağını düşünüyorum.

Pappy bunu beğendi.
  3. lfstush

lfstush Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sex tam tersine bodybuildingi destekleyen bi öğedir.testesteron seviyeni yüksek tutar.belki şu açıdan sexin bir sıkıntısı olabilir o da fazladan harcattığı kaloriler :D

4. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım sperm atımından bahsediyor. ben yanlış hatırlamıyosam bir spermde 2 gr protein var deniliyordu bi yerde. mg de olabilir. bence çok kayıp bile değil. sadece yorulursun..

5. Body20

Body20 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    4 günde 1 idealdir .

6. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum...g-ili-t33374.html?t=33374&highlight=cinsellik

Arama Kelimeleri : cinsellik

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş