body building programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Budu77 tarafından 7 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Budu77

Budu77 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Merhabalar,
    Daha önce body buildinge başlamıştım. 19 yaşındayım. fakat geçirdiğim bir beyin kanaması sonucu 5 ay kadar gidemedim spora. bel çevrem 91 cm ve %26 yağ oranım var. şu anlık haftada 3 gün 40 dakika koşu yapıp yağları eritiyorum. fakat istediğim görünümü elde edebilmek açısından sizlere danışmak istedim. çizgi çizgi karın kası ve üçgen vücut yapmayı hedefliyorum. boyum 170cm. daha önce bana söylendiği gibi sık yiyip az yiyorum. üçgen vücut ve çizgi çizgi karın kası yapmam için bana ne önerirsiniz?

2. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    istediğin özellikler ile ilgili forumda bir çok konu mevcut ancak beyin kanaması geçirdiğin için bazı zorlayıcı hareketleri yapman ne derece doğru bilemem. bu sorunu ne zaman yaşadın bir de o da önemli?

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    İlk olarak büyük geçmiş olsun..umarım şu an sağlığın yerindedir....

Kilonu belirtmemişsin...ancak yağ değerine ve boyuna bakarsak baya kilolu gibisin..ilk olarak yağ değeri %10 un altında sixpack ler görünür yani bu durum kimine göre % 5-6-7 diye değişir...kaldıki mide hareketleri yapıp karın kaslarını geliştirerek bu olacak tabiki..

Program yazacak deneyimim yok daha kendime bile yazamıyorum... ve ayrıca belirtmek isterimki ; sana en yararlı programı salon hocan verecektir çünkü seni bizden çok o tanır birebir gördüğü için...

kolay gelsin...

AngryHun bunu beğendi.
  4. Budu77

Budu77 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    valla slim fir tişört bile giyiyorum fakat yapılan ölçümlerde %23 civarında çıkıyor. slim fit tişört'ler uygun olmasına rağmen(MEDIUM BEDEN). ama normalde tişört giyerken görseniz bunda %10 bile yok dersiniz. karnım dümdüz. beyin kanamasınıda atlattıktan 3 ay sonra herşeyi yapabilir dedi doktor. 4 aydayım 5. aya gireceğim.doktora sordumda başladım zaten tekrar spora. ameliyat olmadan önce karnım taş gibi duvar gibiydi. söndü artık. fakat kol kaslarım ve göğüs kaslarım halen duruyor omuzlar filan.ameliyattan önce nasılsa aynen duruyor. fakat karın kasım gitti. 68 kiloyum ve 1.70 boyundayım.tekrar karın kası çalışmak istiyorum. 19 yaşındayım. koşu bandında tempolu yürüyüş yaparkende olurmuş galiba karın kası. bizim hoca sadece koşarak kas yaptığımı bilirim dedi. yardımcı olursanız memnun olurum.

5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Anlıyorum kardeşim sen kendini bizdne iyibilirsin tabiki...koşarak kas yapmak bence olsada zor olur..kaldıki ağırlık idmanlarından sonra bile fazla cardio kas yıkımı yaratır derler..senin madem karın bölgen dümdüz o zaman her idman sonrası karın hareketleri ve 30 dk carido yap yeterli olacaktır...

AngryHun bunu beğendi.
  6. Budu77

Budu77 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    sağolun teşekkür ederim

7. Genius_11

Genius_11 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler yeniyimde nasıl konu açılıyor.........

8. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    yeri burası değil ancak madem sormuşsun cevap vereyim ;belli bir süre beklemen lazım konu açabilmen için..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:22 ----------

Daha Detaylı Bilgi İçin Burayı Okuyabilirsin.

Son düzenleme: 9 Eylül 2011
    AngryHun bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş