Body Building ile İlk Tanışmanız ve Nasıl Başladınız ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve loveofbody tarafından 14 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkadaşlar sizlerde ilginç öykülerinizi paylaşırsanız seviniirim..... benim bu sporla tanışmam biraz ilginçtir ama inşaatta 2 ay kadar çalışmamla başladı :D

Kolarımdaki hacim gözle görülür şekilde artmaya başlamıştı.....

Vücudum inanılmaz tepki veriyordu...

2 ayın sonunda 7 kilo verip 63 kiloya düşmüştüm....

Kollarım ve vücudumun üst kısmı hacimlenmişti....Gerçekten güçlenmiştim.....

18 kilogramlık yağ tenekelerine kum doldurup 2. kata çıkarıyordum....bu işlem aşağı yukarı 1 aydan fazla sürdü....daha sonra biriket,tuğla ve çimento taşıdım.....

belli bir süre geçtikten sonra çimentoları artık rahatça taşıyabiliyordum.....

Çalışma anında kaslarımın sıcakken aldığı hacim çok hoşuma gitmeye başladı....

Haftada 5 gün inşaatta çalışma şu demekti hergün tüm vücudun çalışması.....

Daha sonra babamın yakın arkadaşının oğlunda demirden sabit 10 kglık dambıl vardı....

ilk başlarda oda çalıştığı için pek vermiyordu....daha sonra 1 hafta ödünç aldım....
    sonra geri verdim daha sonra 15 gün derken 1 ay bende kalmıştı ve hoşuma gidiyordu çalışmak....ama sonra vermek zorunda kaldım....

düşündüm taşındım ve zeytin tenekelerinin 2 yanını delip su borusunu geçirdim...

güzelce harcımı döktüm ve yeni aletimle çalışmalara başladım....tabi o zamanlar pek bilgili değildim hatta hiç birşey bilmiyordum....

öss sınavı falan filandı derken ara verdiğim zamanlar oldu....sonra üniye gidince ilk defa salona yazıldım....ücretsizdi :D

Amatörce,yarı düzenli yarı düzensiz yapılan antrenmanlar sonucunda Allaha şükür 40-41 cm kol yaptık ama artık ileri gitmek için sağlam beslenme şart....henüz supplement kullanmadım ilerde inş kullanıp level atlamayı düşünüyorum....kolay gelsin.....

2. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İlk önce spor salonuna kaydoldum,sonra başladım

Sayfayı Paylaş