Body building i birakiyorum..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve darkhacker tarafından 9 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    bileği çok kafana takma. omuzdaki yağmur çukuru:) birazcık eğri durmandan kaynaklanıyor olabilir.

2. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    bilekdeki çıkıntı bendede vardı eskiden hale biraz çıkık ama zamanla düzeldi senin içinde zamanla düzelicektir.Dik durursan boynundaki boşluk geçicektir.

3. emre1334

emre1334 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    darkhacker resimlerine baktım. Bak supplemensiz diyorsun. Ben supplementsiz 1 ayda tam 4-5 kilo aldım ve almaya devam ediyorum. Gainer kullanmıyorum. Eğer beslenmen sağlam olursa(ki daha yola adımlarını yeni atmışsın) inan çok güzel kilo alırsın. Ama beslenmeni sağlam tut. Diğer şeylere gelirsek başkalarının ne dediğini önemseme. Kendin için çalış. Body okula engel değildir. Ben geçen sene lise sonken body yaptım. Sadece ders çalışmadığım dışarlarda gezdiğim için hafta içiyim. Yoksa ders çalışsaydım şimdiye üniversiteli bir kişiydim. Sana kolay gelsin. Umarım dediklerimi dinlersin.

4. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Kimse doğar doğmaz kaslı doğmaz. Bu sporu değişim beklemeden zevk için yapicaksan yap.Yaşın genç bu yüzden yaşlı bı ınsandan çok daha fazla kısa sürede vucut yaparsın. Forumda bır çok kışı var eskı hallerıne bakmadın sanırım? Maddiyat ilede alakasi yok tamam ek besin takviyeleri ile daha iyi olabilir ama olmadan yapilmiyicak diye birşey yok. Zayif diyen desin sen güzel sağlıklı bi şekilde sporunu yapip, beslenmene dikkat edersen 1 seneden sonra değişimler gözle görülür derecede articaktir. Dediğim gibi gençsin eğer insanlarin beğenisi hoşuna gidiyor ve bu spora sevdaliysan zaten biraksanda günün birinde tekrar başlarsin. Benden sana tavsiye kulaklarını tıka. Ne insanlar var spora gidemeyip evde kendi çapinda idman yapan.. Sen yeterki iste, hayatta böyle kimse birden kaslı olmaz ne bekliyorsun ki? Öyle olsa herkes Arnold gibi gezer sokaklarda. Biz neden bi arnold olamiyoruz? Neden adamin ismi ölümsüzleşti:) Bence bu sporun zor olmasi bu sporu müthiş kiliyor. Hayatta insanlarin yapamicaksin dediği şeyi yapmaya çalişmak kadar zevkli birşey yoktur ! Umarım bu yazılarım senı kararından döndürmekte bi nebze olsun katki sağlar. Başarilar.

rockybalboa7 ve darkhacker bunu beğendi.
  5. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    amrt yazdıklarından dolayı çok fazla öz güvenim arttı teşekkür ederim.

amrt bunu beğendi.
  6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Arnold bile anne ve babasından destek görmemiş Arnold vücut geliştirmeci olacağım dediğinde çevresindeki bazı kişilerde onu vazgeçirmeye çalışmış ama o tüm bunlara rağmen hayallerinden vazgeçmemiş ve bu sporun en iyileri arasına girmiştir bu nedenle hiç kimsenin lafından etkilenmeyerek bu spora devam etmek gerekir

darkhacker bunu beğendi.
  7. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Bak seninle aynı şartlardaydım 16yaşımda 170boy 59kg dım.2ay gittim birde hardline progainer almıstım 2.5kg bitirdim ama bilinçsizce ve ay sonu geldiğinde 1 kg aldığımı gördüm 3.ayımı tamamladım ve sonra baktım birşeylerin olduğu yok hayal kırıklığı hemen bıraktım sporu aradan 3 sene geçti geçen sene bu aylarda başladım ve 63.5 kgdım iyi bir partner buldum kendime arkadaşım oldugu için benimle çalıştı kendisi 3senedr yapıyordu ve genetik harikası gibi birşeydi gögüs kol kanat omuz herşey orantılıydı 188 boy olmasına ragmen 43cm kolu geliyordu(Tabi supplement eksik kalmazdı hesaplamıştık 3ayda 700tl para veriyordu)Herneyse onunla çalışmaya basladım o azim veriyordu bana benim gibi olursun düzenli beslen ve iyi çalış diyordu.Universal gainfast aldı kendisine 4.5 kg ve yarısını vereym istersen dedi ortaklasa aldık sabah ögle aksam cok iyi beslenmeye basladım günde en az 1 kızarmış tavuk + gainer takviyesi falan derken 3.ayıma girdim tartıya cıktığımda 69kg 'a geldiğimi gördüm ve iyice hırs yaptım amino aldım daha sonra aradan 2ay geçti yani 5.ayıma girdim 74kg olmuşum tabi bu kadar kısa sürede kilo yağda oluyor ve animal pak aldım hem performansım arttı hemde yağ yakımım daha kolay oldu yaz çıkımında tatile giderken haziran sonunda sporu bıraktım 28cm gelen kolum olmuş 36cm soğuk şekilde gögüslerimde kemikler gözükürken kaybolmuş ve dedim ki başardım tatile gittiğim yerlerde plajlarda çalışan vücutlu kişiler olur inanmazsın ama onların bile dikkatini çekmişim yanıma gelip konuştular ne kadardır yapıyorsun diye..(genetik olarak iyi değilim gögüs sıfır gibi birşey ama kanat ve omuz bakımından çok şanşlıyım 175boya 130cm omuzum var şuan ve 1ay olmadı ara verdikten sonra başlayalı)

Sakın Bırakma Yavaş yavaş oturacak herşey sabırlı ol ve kimseye aldırış etme derim..Şimdi düzensiz beslensem bile kilo almaya başladım 79a doğru gidiyorum yağlanıyorum keşke bu kadar büyütmeseydim mideyi :)

Daha önceki çalışmamın linkini vereyim çocukluk bide yazdıklarımdan dolayı özür dilerim

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/1-5-ayl-k-d-t11830.html?t=11830

buda geçen seneki konum bunada göz at istersen kardeşim inş. yararım dokunur az bile olsa

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/hakan90-4-ay-m-173boy-t24978p2.html?highlight=hakan90

ercan41 ve darkhacker bunu beğendi.
  8. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    çok saol arkadaşım çok yardımcı oldun bana zaten şu anda bırakmadım hatta boks yapmaya salon arıyorum yanında..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:27 ----------

ayrıcagöğüslerin süper bence benimkiler berbat aşağı doğru uzun benimkiler seninkiler ise kısa güzel büyük insna göğsü gibive kanatlar haruklade bende öle kanat olsa body yapmnam bilem:D:D

9. Muay-Thai

Muay-Thai Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Düşündüğün kadar kötü değilsin...Bence 1 sene düzenli çalışsan kilonuda alırsın gayet güzelde vucut yaparsın...Ama pes edersen hayatında hiçbir işte başarılı olamazsın arkadaşım...

Bu arada benlede çok dalga geçerlerdi boyum kısa diye 8.sınıftan sonra öyle bir boy attım ki hepsi afedersin bilmemne gibi kaldılar...Kuvvetsizsin diyorlardı şimdi el şakası bile yapamıyorlar...

Sana tavsiyem bayramdan sonra Besmele çek ve kendi kendine söz ver kimsenin lafına kulak asmayacağım , pes etmeyeceğim , BAŞARACAĞIM diye...

10. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    tmm dostum aynen dediğini yapıcam ama beslenmemde sorun var bir tek yoksa çalışyıorum..

Sayfayı Paylaş