Body building i birakiyorum..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve darkhacker tarafından 9 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Sa forum sakinleri yaş 16.5 1.75 56-58 kg..

B.b 2.haftam bugün bitmiş bulunmakta biliyorum çok baştayim ama 4.haftam bitince birakicam sanirim..sebepler:

-salondakilerin tepkisi daha çok zayifsin demeleri
    -hiç bir zaman kilo alamicağimi bilmem(bu maddi durum ile kilo çok zor*5 ay 6 ay da 1 senede yapsam asla takviyesiz 65-70 kg olamicami bilmek düşünmek)
    -hiç bir zaman 1 sene yapipta kaslarm olsada iskeletor bir vücutta kasi nabicam ki elemanlarin kollari soba borusu gibi benimkiler ise süpürge hortumu gibi:)
    -1 senede yapsam giydiklerimin asla üzerime oturmuyaciğini düşünmem
    -bileklerimdeki kemik çikintisini görmek
    -çevremdekilerin "bu yaşta neden vücudunu öldürüyorsun" tepkileri..
    -okul yorgunluk ve bb..

Işte böle arkadaşlariçimden gelmiyor ama bunlair düşündükçe birakasim geliyor galiba birakicam sizin yorumlariniz nelerdir?

2. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Sen daha baştan pes etmişsin kardeş başlayalı 2 hafta oldu diyosun ve düşündüğün şeylere bak.Ben senden zayıftım eskiden bunları hiç düşünmedim,çoğu kişi zayıflığımla dalga geçti umursamadım sonuçda onlarda şişmandı bide bu yanından bak en azından obez değilsin.Bardağın dolu yanından bakmayı öğrenmelisin.Bu işler hemen olmuyor gayret etmelisin.Salona gidebildiğin için şanslısın bir çok kişiden.Oradakilerin söyledikleri kötü yorumları da aldırmadan geç.Düzenli çalışırsan ve iyi de beslenirsen çok yakında kilo alırsın ve vücudun yavaş yavaş forma girer merak etme .

darkhacker bunu beğendi.
  3. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Senin durumun benden daha iyi kardeş.. Ben 2,5 aydır yapıyorum bu sporu yağlarım çok var onları eritmem çok zor :) Anca birazcık biceps ile sırt kaslarım gelişti o kadar :)

4. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    evet bardağa dolu tarafından bakmalısın bundan sonraki hayatında . insanlar önüne hep engel koyarlar senin ilerlemeni istemezler motivasyonunu bozmak için ellerinden geleni yaparlar . salon çok güzel birşey benim imkanlarımdan dolayı bırakmak zorunda kaldım salonu :( elindeki imkanları iyi değerlendir .

5. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
  6. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    boynun altındaki boşluklar kambur durduğundan oluyor kardeş dik dur ve birazda o bölgenin ismi neydi hatırlamıyorum :D oraya çalış geçer o dert edilcek birşey değil.Şanslısın benim iç göğüs boş, senin iyi görünüyor düzenli çalışırsan iyi bir vücudun olur pes etmemen lazım bunun içinde.bileklerde birşey göremedim inceyse dert etme hiç problem değil ön kol çalışınca az da olsa gelişebilir benimde ince takmıyorum kafaya problem edilcek şeyler değil bunlar haline şükret bence

7. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hiç çevrendekilerin söylediklerine takma. Onlar sırf ilerleme diye söylenen boş laflar sadece gül ve geç. Bende zayıfım benlede vitaminsiz :D diye dalga geçiyorlar ancak hiç kafama takmıyorum aksine daha iyi motive olmamı sağlıyor bu eleştiriler.

Baştan pes edersen her işinde kaybedersin, bir geri adım attın mı iş biter daha zor işlerin yanından geçemezsin. O yüzden ne türlü sıkıntılarla karşılaşırsan karşılaş pes etme devam et...
    Kolay gelsin..

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : antreman-fitness

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

9. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    darkhacker genetik yönden bi dejavantajın oldugu gerçek ama bu seni daha çok hırslandırmalı diye düşünüyorum. herkes iri kemikli veya boyu ile orantılı bir kiloda olmuyor. iskeletor vucutta kası napıcam ki demişsin. sen yinede body e git. ilk 3 veya4 ay zaten altyapı için çalışmalar yapılır. çok efor sarfetmen gerekmez zorlanmadan kaldırabilicegin agırlıklar kaldırırsın bu agırlıklarla zaten kas yapmaktan çok alt yapıyı oluşturursun binanın temelini atarsın yani. bu sürede kilo almak için beslenmeye fazla önem vericeksin. saglıklı da besleniceksin. 3 5 ay sonunda senin 5 kilo alman çokta zor olmayacaktır. şimdiden salondakilerin çok zayıfsın bu iş zor filan demeleriylede pes etmemelisin veya tam tersi hırslanıp deli gibide çalışmamalısın bilinçli çalışmalısın.
    supplement kullanımınada gelirsek bunları şimdiden düşünmen gerekmez farzedelim kilon 70 e çıktı ve yediklerinle protein ihtiyacını tam karşılıyamıyorsan takviyeler kullanılır o yüzden iyi beslendikten sonra takviyelere belki 1 sene veya daha fazla bi süre sonra ihtiyac duyabilirsin.

10. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    spor yapmayı sevmelısın....

yok sa herşey bahane olur insana

11. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    sana kendimden örnek vereyim bende 170 boy 50 kiloyum aynı şeyler bende de var bilek kemiği çıkıntısı mesela, bana herkez diyor ki bırak bunu vucudun zayıf kaslı olunca kötü görünür diyorlar ama kafaya taktım illa ki kilo alıcam mesela benim yaşadığım yerde fırından sıcak sıcak pideler çıkar kafaya takmam şu protein bu protein alırım 2 uzun pide koy arasına yumurta yeşillik ye babam ye bu şekil 5 kilo alıp 50 kilo oldum yani beslenemiyorum maddiyat kötü diyorsun al 2 somun sabahları ye yumurtanı ye balını pekmezini kısa sürede kilo alırsın...

12. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ekmeklen aram yok benim (sabah2 dilim pazar ekmeği ile okula gidiyorum yumurta 2 tane birde çay)yumurta sevmek zorunda kaldım ama 4 ten fazlasını önüme koyan yok koyucak durumlarıda yok...yedikelrim mutfağa sık sık girişlerim gözlerine batıyor evdekilerin tepki gösteriyorlar extradan bana birşey alınmıyor..bal var evde ama bir faydası olucanı düşünmediğim için tüketmeyi kestim ceviz yiyiyorum..İNSANIN AİLESİ BU SPORDA ARKASIND OLMADIKTAN SONRA İNANIN BOŞ PEKMEZ AL DİYORUM ALMIYOR YUMURTA AL DERİM ALMAZ YOĞURT AL DERİM ALMAZ TAVUK ALMAZ BİŞEY ALMAZ BEN SANA ÖZEL BİŞEY ALMAM YAPTIĞININ BANA FAYDASI YOK HEP TÜKETİYORSUN DİYOR BABAM GERÇEKTENDE MORELİM BOZULUYOR BUNA EVDEKİ TEPKİLER TAMAMEN BENİ ÇÖKERTİYOR PİSKOLOJİMİ BOZUYOR..ARKAMDA OLSALAR EMİNİM 1 AYDA 10 KİLO BİLEM ALIRIM BEN AMA YEDİRTMİYORLAR..ÇALIŞAMAMDA OKULUM VAR..

aslan007 göğsün dolgun derken ne demek istedin çalışıncaileriçıkar güzel bir görünümemi sahip olur demek istedin?

13. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    İç göğüsden bahsettim yani çukurluk yok şanslısın anlamında.Çalışsan iyi bir vücudun olur takma kafana böyle şeyleri.Moralini bozacak şeyleri dinleme.Bal faydalıdır kahvaltıda yiyebiliyorsan ye,süt iç birde alabiliyorsan balık yağı kapsülleri var.Hem kilo aldırıyor hemde zekayı açıyor.Yatmadan önce ekmek falan ye.Salondaki hocandan program istedin mi ? Zayıflık olayı genetik de olabilir, yaştanda kaynaklanıyor olabilir.Yavaş yavaş kilo alırsın merak etme.

darkhacker bunu beğendi.
  14. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    hoca püsürlük yapıyor vermiyor program makarna pilav ye diyor balık yağı hapı alırımda bana marka ve fiyat verir misin en güzeli olanından ben sordum 12 tl ye var sonra 45 tl ye var içinde 200tane var günde kaç tane alınıyor ondan?_?bal yerim kahvaltıda yatmadan önce bal olmasada pekmez yerim ceviz fındık var..aslan007 özel mesaj gönderdim bir ilgilenir misin..

15. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    şimdi normalde devam et derim ama bende biliyorum ki aile baskısı gerçekten deli ediyor, ama eğer maddi durum kötüyse psikolojini bozmadan bırak derim, onun dışında kilo almayı abartmamak lazım ekmekle aranı iyi yap şimdi 5 yane yumurta yesen çok çok protein alırsın ama o 5 yumurtayı ekmekle yediğini düşün? ben ekmek yiyerek kilo aldım şimdi de öyle devam ediyorum şu porteini bu kadar bunun ki bu kadar takmam kafaya önümdeyse yerim olur biter.

darkhacker bunu beğendi.
  16. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    aslan007 nerde kaldın:D

17. Hercai

Hercai Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    xxxxxxxx bıraktın dıyelım ne degısıcek yıne dalga gecıceklerse gecıcekler yıne kılo alamıcaksın bende zayıfım hatta senden daha zayıfım benımle dalga gecen yok onları neden taktıgını da anlamıs degılım ama en fazla 6-7 ay daha takarsın onları. bu sana ayrı bır hırs vermelı sporunu en duzgun sekılde yap beslenmene dıkkat et 7 ay sonunda yanı yaza kadar 2 katın olacagına emınım bu halınle kalsan daha mı mutlu olucaksın sankı en azından dene kendın ıcın bıseyler yapmıs olursun hem.2 katın derken kılo olarak degıl vucut olarak.

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ekim 2010
    darkhacker bunu beğendi.
  18. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    aslında dediğin doğru bıraktığımda yine dalga geçicekler ...haklısın ..hercai sen kaç kilousun boy ne ne kdr dır yapıorsun denilenleri neden takmıyorsunki beni üzüyor..

aslan007 şimdi baktım resme seningöğüslerin aynı bneimkiler gibi benimde öle olcak:)sen kaç kilosun boy kaç?

19. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    ben senin yerinde olsam şuanda ellerim klavyenin üstünde deyil barları dumbellleri kavrıyor olurdu ! lafım anlayana

20. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    nedne böle konuştun ARNOLD açar mısın benim anladığım halin perişan bir an önce düzelt?bölemi:)

Sayfayı Paylaş