Body Building- Bir Kaç Soru

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve SoğukNefes tarafından 12 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. SoğukNefes

SoğukNefes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar öncelikle. Şubatta 18 yaşına gireceğim.boy 175 kilo 63.1 yıldır wing chun yapıyorum gücüm ve dayanıklılığım çok iyi olmasa da fena sayılmaz. Bunun yanında da body building yapmak istiyorum. Ama wing chun önceliğim. Yani hızımdan, esnekliğimden, dayanıklılığımdan bir şey kaybetmek istemiyorum. Doğru çalışmayla bu mümkün müdür? Ayrıca bu yaşlarda body boy kısaltır mı ya da uzamayı tamamen durdurur mu? Kimisi aksine boy uzamasını hızlandırır diyor kimisi de durdurur hatta ben gittim 2 cm kısaldım diyor..Bir de durumumu şöyle anlatayım: Bu yıl lise 3' deyim. Bir kaç nedenden dolayı üniversiteye kadar wing chun a devam edemeyeceğim. Üniversiteye kadar sadece body yapmayı, ardından wing chun ile kaldığım yerden devam etmeyi istiyorum tabi body de tam olarak bırakmayacağım. Sizce uygun mudur? Çok şişmek istemiyorum, fakat vücudumun güzel bir şekil almasını istiyorum..Sizlere sormak istedim, yardımcı olursanız sevinirim...

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş