Body başlamak istiyorum fakat çok zayıfım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kdrcn43 tarafından 20 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kdrcn43

kdrcn43 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bodye başlamak istiyorum fakat boyum 1.80 kilom 52 :( bu beni çok üzüyor kafa_ benim napmam lazım lütfen yardımcı olun.Saygılar birde kaç ay bodye gitmem lazım

Son düzenleme: 20 Ağustos 2013
  2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    İstemek yerine başlayabilirsin mesela. Düzenli bir beslenme ile kilo almaya çalış.Doktor'a görün. Zayıflıkta bir hastalıktır.

3. mbcoskun1

mbcoskun1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya/Konya
    Bence hemen başlamalısın zaten sen oraya gidince direk sana bi beslenme programı verirler sabah 6-7 yumurtayı bi miğdene indirmen gerekecek örnek olarak.. tıka basa yemek yersin ama alırsın yavaş yavaşta olsa..hala geç değil zaman kaybetmeden başla spora utanacak bir şey yok bunda bazı insan az yer ama kilo alır bazısı dünyaları yer yinede kilo alamaz bu kişiden kişiye değişir ama ayıp değil yani takma kafana

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Zayıf olmanla spora başlamak istemen birbiriyle çelişmiyor ki. Zayıfsan yapman gereken çok yiyip kilo almak, sporla da bu kiloların mümkün olduğu kadar fazlasının kas olarak alınmasını sağlayacaksın.

Kaç ay derken, beklentin nedir bilmiyorum. Daha önce ağırlık çalışmadıysan ve yaşın gençse 1 yıl içinde genetik yapına ve beslenmene göre spor yaparak 10-15 kilo, hatta daha fazla kas kütlesi kazanabilirsin. Doğru yemeyip 3-5 kiloda da kalabilirsin.

Yapılacak şey belli, ağır kaldırıp, çok yiyeceksin. Kalanı senin tercihine bağlı.

kdrcn43 bunu beğendi.
  5. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    merhaba
    bence sorunun bir pazarlık konsu yapmıs gibisin. kac ay gitmeliyim ? bu sorunun cevabı basit. ne kadar body yapmalısın bilmem ve hic anlamam ama kilo almak ve sağlıklı olmak icin hayatın boyunca duzgun yemek yemeli ve spor yapmalısın. Dietisyen yardımı alabilirsin. Kilo almak vermekten daha kolay oldugu gercek. nasıl bir yemek duzenin ve spor gecmisin var yazmadığından tam bir yorum yapmak imkansız. Once saglık olmakla beraber duzgun vucut buyuk emek zaman ve disiplin gerektiriyor . Bu bilincle baslarsan hersey olur.

kdrcn43 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş