Body başlama sorun ramazan

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Villeneuve tarafından 10 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Villeneuve

Villeneuve Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar bugün havaların biraz daha serinlemesiyle beraber salona yazılmayı düşünüyordum.Fakat malum 3 gün sonra ramazan başlıyor sizce şimdimi başlayım yoksa ramazandan sonra mı başlayım.

2. ofis

ofis Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    madem daha başlamadın
    ramazanda da şu bu derken sağa sola yetişmeye çalışırken salonu aksatma ihtimalin yüksek.

iyisimi madem soruyorsun ramazandan sonra sıkı bir şekilde başlarsın

3. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Body sporu emek isteyen bir spor..Kişinin iradesini en çok zorladığı noktalara ulaştıran bir spor..İlk başta kendini iyice hazırla ve bu sporu gerçekten iste..Yoksa ramazanda olsa hafta sonuda olsa fark etmez..

4. CENTAUR

CENTAUR Guest

Bence özellikle üç şeye dikkat etmeli birincisi zamanlama; iftardan mümkün mertebe sonra geç saatlerde çalışılmalı.

İkincisi donanım: donanımla kastettiğim beslenme ve/veya gıda takviyeleri, iftarı açar açmaz boş miğdeye yumurta beyazı veya amino tableti yutmak, öğünlerde ve ara öğünlerde et, antrenmandan hemen sonrası biraz şekerle beraber sağlam proteini eksik etmeme, sahurdan sonra yatmadan önce casein ihtiva eden yani çok yavaş sindirilen bir protein tozu veya hiç olmassa süt kullanımı vs.

Üçüncüsü antrenman şiddeti: bu dönemde aynı çok sıcak yaz günlerinde daha çok koruma amaçlı her gün tek bölge antrenmanları veya kısaltılmış süre, azaltılmış setler, ilk setlerde çok yüklenmeme vs. gibi şeyler yapılabilir.

sehzadecelik bunu beğendi.
  5. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    bende bu aralar tekrar baslıycam.aklıma ramazan sonradan geldi ama ben bi problem olmassa baslıycam insaallah çünkü ben hep yeniden basladığımda ilk ay hamlığımı atmak ve tüm kasları rahat çalıştırmak için hafif çalışırım bu yuzden ramazan benşm için bi sorun olmayacak insaallah

6. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    %100 katılıyorum , olay tamamen irade meselesidir isteyen her zaman yapar

7. Villeneuve

Villeneuve Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ediyorum ben Ankaradayım iftarı saat 19.12'de yapıyoruz.Yemekten 1.5-2 saat sonra çalışmak zorundayım saat 21.00 oluyor o yüzden ramazandan sonraya bıraktım ayrıca belirtiyim ben body değil fitnes yapıcam brad pitt vücudu hastalığı anlıycanız.

Sayfayı Paylaş