Body başladım birkac sorum var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve onur9298 tarafından 17 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. onur9298

onur9298 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaslar 17 yasındayım 65 kiloyum 1.78 boyum var size 1-2 sorum olacak

ağustosun 20 sinde tatile gidecegim dolayısıyla yağ torbası gibi gitmenin anlamı yok cok fit olmak istemiyorum sadece vücudum biraz sıkılaşsın yeter fakat 1 ayım var. 1 ay da hiç birşey yapılmayacagını bilyorum fakat ben birşey istemiyorum zaten sadece vücudum biraz sıkılaşsın oyle cok baklavadır şeydir istemiyorum sadece sarkık olmasın gibisinden.

body deki hocama sordum 1 ay da istedigin vücuda sahip olursun fakat protein takviyesi yapman gerekiyor dedi acelem oldugu ıcın ayrıntıları soramadan cıktım simdi bu kafama takıldı protein takviyesi icin protein tozu alsam hergun ant cıkısında gerektigi kadar alsam 1 ayda vücudum sıkılaşırmı ?

bide bu protein tozu nedir icinde ne vardır zararlımıdır nasıl kullanılmalı kac gr alınmalı

2. ahmetipek

ahmetipek Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Dostum hocan kimse getir burda konuşsun 1 ayda ne başaracak ki sen protein tozu kullansan bile yeni olduğun için vücudun onu kullanmayacak gel sana ben satayım da der o tozu BB herşeyden önce sabır sporudur yok öyle 1 ayda çok bir değişiklik bekleme

3. Nyx-

Nyx- Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hocan o işten kazancına bakmış
    Sen protein tozunu ne zannediyorsun sihirli değnek falan mı??
    Yap sporunu yap kardiyonu birde beslenmene dikkat et

Sayfayı Paylaş