Body Antremanı Yaparken Dövüş Antremanı Olur Mu?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gorgeouskykhan tarafından 23 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    yani sormak istediğim şuydu ; benim spor salonunda dövüş yapanlar da var da... Ben pazu antremanı yapıyorum ; set bitti ,
    pazumu elledim ; sıkıydı ; o adama gösterdim , nasıl diye ; o da bu sefer pazuma vurmaz mı ! evyah ! ; tam şişirmiş hissi varken birden söndü hissi oldu bende , sanki vurduğu sağ pazumun gelişmeşi gitti , söndü , eve geldim hala öyle hissediyorum , ta ki bir sonraki antremana kadar... önceden yok iğne girmez derdi, yok eliyle ezmeye çalışırdı , neyse bi daha ona göstermiyeceğim pazumu veya tam sıcağı sıcağına göstermiyeceğim... Peki sizce arkadaşlar ve uzmanlar ; tam antreman esnasında öyle sert tepkiler kaslara zarar verir mi ? yoksa benim ki biraz pikolojik mi? psikolojik olsa bile fizyolojik olarak etkiledi sanki ! neyse , iyi yönden bakiyim ; madem ki psikoloji bu kadar etkili ; olumlu olayım :) neyse , sizce öyle tepkiler kaslara hoş olmaz di mi? peki profesyonel ringteki dövüşçüler nasıl hallediyor bu işi ; hem de bir vücütçü havasında vücütları varken ! acaba izin fikriniz nedir dostlar ? :) yoksa , sinir hastası olacam , 3.cüye olmasın bu durum ! :)

2. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    buna benzer bir durum bende de oluyor, soyle ki; squat ve leg press'ten sonra lying leg curl girdigimde basinctan dolayi bacaklarimin on kisminda daha onceki hareketlerden olusan gerginlik kayboluyor. 3. setten sonra sanki o gun hic squat calismamisim gibi bir goruntu ya da his beliriyor. eger senin problemin psikolojikse galiba ayni psikolojik sorun bende de var :roll: su ana kadar bu durumun zararli oldugunu hic dusunmedim, zararli olduguna dair hic birsey duymadim.

3. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    sağlam bi bacak antrenmanına girdikrten sonra bacaklarınız yürüyemez duruma gelebilir çalışmanın hemen ardından hafif bir koşu yaparsanız kaslarınızın rahatladığını ve gevşediğini göreceksiniz bunun nedeni ise bacaklardaki kanın dengeli bir şekilde dağılmasıdır

sendeki durumda buna benzer bi durum o yumruğun etkisiyle kolundaki kan dağıldı bir nevi masaj etkisi oluşmuş oldu

Sayfayı Paylaş