Body ıle ılgılı bır kac sorum olucak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve stroke tarafından 11 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. stroke

stroke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze Yaksamlar Öncelıkle Adım faruk ve 24 yasındayım Bundan 5 yıl evvel 1,67 Boylarında 120 Kılo bırıydım ve 7 ay ıcınde 65 kılo Verdım Verdıkten bır sure daha bodyye devam ettım ve Okulum sebebı ıle bırakmak zorunda kaldım Suan 70 kıloyum 5 yılda 5 kılo aldım ve vucudumu toparlamak adına Bodyye basladım tekrardan Fakat sorularım ve sorunlarım var

1- Bel bolgemde yaglanma war cok degıl ama kılo verdıgımdekı gıbıden bıraz daha yaglı gorunuyor vucut olarakta bıraz yaglıım ama cok degıl balık etı denebılır nasıl bır program ve dıyet uygulamam gerekır.... MEslegım Muhasebecıyım sız dusunun artık :)))

2- Bodyye Basladım ve sıraları hareketlerı unutmusum suan 3 haftalık surecı gerıde bıraktım et kırıklıgım yada hamlıgım aza ındı calıstıgımdan dolayı max 4 gun yada 3 gun gıdebılecegım 3 saat olarak nasıl bır program calısmalıyım
    ( örnek Gogus Arka kol . Pazu sırt vs vs Gibi SAlladm brz :) )

3- Eskı Agırlıklara cıkmak ıcın Amıno yada proteın kullansam mı dıyorum bır 3 hafta sonra Kullanmalımıyım hangısınden hangı marka onerebılırsınız max 100 TL butce.

4- Kapsul yag yakıcılar bır ıse yarıyor mu onerırmısınız ılk etaplarda ? kullanmalıymıyım vs. vs.

Sımdılık aklıma Gelenler bu kadar Sayın hocalarım . buraya kadar bıle okudugunuz ıcın tesekkur ederım bıraz yardım edebılırsenız bana degerlı goruslerınız benım ıcın onemlıdır Herkeze yaksamlar sımdılık :) thums:

2. bugraysl95

bugraysl95 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Stroke Öncelikle Müthiş Kilo Vermişsin tebrikler İnsanlar Benim 3 Ayda 30 Kilo Vermeme Cok Şaşırmışlardı Seni Duysalar acaba neler Söylerler :)

1.Body Yaparken Cardio Yapmak San Faydalı Olacaktır Özellikle Twisterlar Mekikler :)
    2.Üç Saat Çok Fazla Bence Benim Önerim 4 Gün
    1.Gün Göğüs - Biceps
    2.Gün Sırt Triceps
    3.Gün Omuz Bacak
    4.Gün Cardio
    3.Ben asla protein Tozu Tavsiye etmiyorum Amacınıza Uygun bir Diyet İşinizi Görecektir (Mesaj atarsanız Hazırlayabiliriz Biraz deneyimim Var Bu Konuda)
    4.Yağ Yakıcılar Doğru Antremanla işe Yararlar Özellikle 3000mg L Carnitine ler CLA lar vs. Ama Önermiyorum Bu genç yaşımızda Bizim Eritemiyeceğim yag Atamayacağımız Kilo Yok :D
    Sorunuz Olduğunda özel mesajda Atabilirsiniz iyi aksamlar

3. JayJay.

JayJay. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler

4. stroke

stroke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KArdesım Cok tesekkur ederım bılgılendırdıgın ıcın özelle donecegım ;)

Sayfayı Paylaş