Boşa geçen zaman

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ceyhun Kaleyıkan tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ceyhun Kaleyıkan

Ceyhun Kaleyıkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Merhabalar öncelikle 17 yaşındayım 75 kilo ve boyum 1.79. Konuşmaya şöyle başlamak istiyorum 15 yaşlarımda iken yaşıtlarımdan çok fazla olmasa bile yinede onlara nazaran kiloluydum ve benimle aynı sıkıntıda olan çok samimi bir arkadaşımla birlikte bu yola başkoyduk öncelikle kilo vermeye başladık verdikte sonra neden vücut yapmıyoruz olayına falan girdik ve başladık bir süre devam ettik geliştik irileştik fakat gittiğimiz spor salonundaki hoca bir süre sonra ilgilenmemeye başladı ve yaklaşık neredeyse 3-4 hatta 5 ay bile olabilir bu süre zarfında sürekli aynı programı aynı şeyleri uygulayarak devam ediyoruz ve haliyle gelişimimiz durdu her ne olursa olsun yardımcı olacak fikirlerinizi esirgemezseniz çok sevinirim, teşekkürler.

Sıkıntılı olduğumuz bölgeler: Alt karın ve göğsün alt kısmındaki gitmek bilmeyen o yumuşaklık

Son düzenleme: 10 Mart 2014
  2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
  3. Ceyhun Kaleyıkan

Ceyhun Kaleyıkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Çok teşekkür ederim fakat şöyle bir baktım yani hepsine teker teker ,sanırım bizim sorunumuz bu arkadaşımla çünkü dediğim gibi 3-4 aydır işte tam olarak bunları uyguluyoruz farklı hiç bir şey yok yani 3-4 aydır "yeni başlayanlar" için olan bir program uyguluyoruz sanırım, istediğimiz şey daha üst kademeli çalışmalar öyle tahmin ediyorum.

4. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Forumda ve nette daha çok araştırma yapmanızı öneririm , hangi bölge için kaç hareket , hangi hareket kaç set olmalı , hangi hareketin püf noktası nedir? Bu tarz bilgileri özellikle forumda bulabilirsin.
    Benim önerime gelirsek
    antrenmanda çalıştığınız kiloları bi miktar arttırmanız
    hareket değiştirmeniz ve veya eklemeniz
    ve tabikide beslenme programınızı yeniden düzenlemeniz
    Sonuçta araştıra araştıra , deneye deneye kendi vücudunuz için en doğru olanı bulacaksınız, başarılar.

Sayfayı Paylaş