Boş günlerim var (offlar hariç) yardımızı bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve rupsy tarafından 23 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rupsy

rupsy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Flexor hocamızın şu konusundaki programla çalışıyorum gayet de memnunum fakat,
    perşembe günü sırt programı önerilmiş, fakat evde barfiks çekebilme imkanım yok bu yüzden perşembe yanıyor,
    cuma günü de bacak antremanları var onların da boy uzamasını yavaşlattığı söyleniyor, bu yaşlarda ( 16 yaşındayım) konu boy olunca çekiniyor insan doğal olarak :)
    çarşamba, cumartesi, pazar off zaten.
    perşembe ve cuma günleri için evde sadece 2 dambıl'la çalışılabilecek program arıyorum çok memnun olurum. Hundred Pushups un bir programı var mesela 3 günlük onu da boş günlere eklemem sorun olur mu?

bir sorum daha var, bu off günlerde yapılabilecek basit de olsa antremanlar var mı, örneğin karın çalışması (her gün yapılabilir deniyor) veya mekik şınav çalışmanın bi sakıncası olur mu?

şimdiden teşekkür ederim zaman ayırıp okuduğunuz için :)

2. maeglins

maeglins Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    cardio yapabilrsn off gunlerde

3. rupsy

rupsy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kilo sorunum yok, zayıf bile sayılırım program zaten 2 günlük bi de cardio yaparsam iyice kilo vermez miyim ? :)
    ayrıca off 'lar hariç 2 günüm boş, özellikle onlar için bişey önerebilir misiniz ?

4. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Anladığım kadarıyla haftada 3 gün antrenman yapıyorsun, benim gibi. Şahsen önümüzdeki haftadan itibaren off günlerde karın-bilek çalışmayı düşünüyorum. Sende eksik taraflarını çok yormadan çalışabilirsin. Ayrıca şunu unutma her gününü doldurma. En azından 1 günün boş olsun.

rupsy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş