bms testalon

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve madman tarafından 17 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bu ürünü bms nin katalogunda gördüm ve sunlar yaziyor;icinde süper tribulus terrestis ekstrasi ile bulgar tipi testalonun iki kati bir etki yapiyor %80 saponine %20protodioscin icinde ayriyetten c ve e vitaminler ve cinko da var bu ürünü kullanan varmi aranizda ,tecrübeleriniz ve eger bilgisi olan varsa lütfen paylassin...

2. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Kimseden birsey gelmeyince bende daha ayrintili arastirdim ve su bilgilere ulastim
    Tribulus terrestis ekstrasi %92,vitamin C,maltodextrin,magnesiumtearat,cinkosülfat,vitamin E
    Bu ürünün söyle bir özelligi daha önceden kanitlanmis tabi bilgiyi buldugum yerde öyle yaziyordu;
    5 günlük bir kullanim sonucunda testesteron seviyesini alimdan öncekine göre %70 artrir.Kas gelisimi cok anlasilir ve hizli sekilde artar,vücudun dinlenme süresi kisalir ve etkili bir güc artisi saglanir.Yalniz protein alimini ve amino asit alimini düzenli ve yüksek tutmak sart umarim ilgilenenlere yardimim dokunur arkadaslar..

3. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb...

***tribulus çok yazıldı, çizildi, ondan kimse yazmamıştır...
    *zaten, tr'e hiç gelmeyen bir amerikan ürünü sayılır...
    *ayrıca, etkiyi çok abartmışlar; o etkiyi, özellikle 5 günde, sustanon'da vermez, verse gibi bile,hissetmezsin-anlamlı şekilde, virigen de vermez ama belki günde 12 virigen tablet-480 mg testo. undekonat, anca verir ki...
    --sonuç; gazel-boş laf, saçmalık-zırvalık, ingilizce olarak; Bullshit!... :)
    -kusura bakma ama gerçek bu...
    *tamam, en ucuz, en iyi supplementler orada-Abd'de, ama çoğu reklam-marka-para tuzağı-gazel-hikaye vb...

saygılar... ;)

Sayfayı Paylaş