Blonde beslenme günlüğü

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Blonde tarafından 12 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Beyler amacım kas kütlesi kazanmak.Yorumlarınızı bekliyorum.

Antreman Günü

Kahvaltı: 3 Beyaz 1 tam yumurta+içine 100 gr lor peyniri omlet
    100 gr light beyaz peynir
    1 domates
    5 zeytin
    30 gr yulaf ezmesi içine yeterince yoğurt+50 gr lor

Öğle yemeği

1.5 Tabak makarna yada pilav yanına 150 gr tavuk göğsü ve 1 tas yoğurt
    1 bardak %100 elma suyu

Antreman sonrası:Hemen 2 kuru incir+250 ml elma suyu

Antremandan 15 dk sonra:4 beyaz+1 tam yumurta içine 100 gr lor peyniri omlet yanına 100 gr tavuk göğsü

3 Saat sonra akşam yemeği: 1 porsiyon pilav+ ev yemeği + 1 tas yoğurt ( ne varsa artık ama
    çoğunlukla nohut-fasülye gibi bol proteinli şeyler yemeye özen gösteriyorum)

Gece yatmadan önce: 1 bardak süt ve 100 gr light peynir

Off günleri:Öğlenki tavuk göğsü yerine sebze yemeği yiyorum devamı aynı bide antreman önce-sonrası öğünler olmuyor.

Yorumlarınızı bekliyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:26 ----------

Bide çok fazla protein olduğu için ara öğünlere haşlanmış nohut koymayı düşünüyorum. 100 gr'ında 22 protein var.

Günde 2 kere ara öğüne 100 gr haşlanmış nohut koydum ( 1 kase yoğurtun içine )

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş