Bizde yağ yakıyoruz !

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve EmRLanD tarafından 4 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar merhaba. 18 yaşında 187 boyunda 97 kg yum suan. 4-5 ay önce 120 kiloydum yazın başladım diyete yazlıktaydım deniz bisiklet vs. sporumuda yapıyordum 1.5 ay kadar oldu 6. haftadayım yani spor salonuna gidiyorum. 23 kilo verdım bu donemde vucudumda sarkma hiç mi hiç yok fakar kasta yok . bu yuzden hiç sıkılaşamadım. görüntü olarak vucudum fit.
    kıyafetleden kaslı ve iri duruyorum ama aslında yok öyle bir dunya :( programım şu : 2 gun spor çarşamba off 2 gun spor haftasonu off

ilk gun : 45 dk cardio + Karın çalışması+ bench press - üst göğüs - yana açış
    enseye cekiş - öne çekiş - dumbell rowling
    barbell curl - dumbell curl - hammer curl

ikiinci gun 45 dk cardio + Karın çalışması + omuz press - yana açış - pushdown - fransız - trapez + bacak

ben bacak çalışmıyorum cardio esnasında yeterınce calısıyor diye cunku bildiğimiz gibi çok su tutuyor ki amacım bodybuilding değil fit bir vucut. diyetim şu şekilde :

sabah 2 yumurta + 100-150 gr lor peyniri 1 domates 1 acı biber + 250-300 ml süt ( yağsız / yarım yağlı )

öğlen : 2 dilim tam buğdaylı ekmek arasına alabıldıgı kadar marul + 100 gr ton balığı yada 1 tam tavuk göğüsü ( yağsız tuzsuz )

akşam : kalan tum tavuklar ( 600-700 gr kadar ) + yagsız tuzsuz salata + azıcık karbonhidrat yağsız tuzsuz makarna gibi

SPOR SALONUNA GİTME SAATİ

gece : 5 yumurta beyazı + 700-750 ml süt ( yağsız / yarım yağlı )+ 1 muz + BLENDER [​IMG]

Sorumda şu ki bu sekilde devam etmekten çok sıkıldım cardıo yaparken dehşet sıkılıyorum. yani konusamıyorum nefesi duzgun alıp verebilmek için 45 dakıka boyunca aklımdan geçmeyen sey kalmıyor . diyetimi güzelce yapmaya devam etsem ve sadece ağırık programımı calıssam kılo alırmıyım vermeye devam edermiyim ?

son 1 haftadır cardio yapmadım. ( deneme amaclı ) kaslarımı daha cok calısmıs ve GELİŞMİŞ hissetmeye ve görmeye basladım. özellikle göğüs sırt ve kanat ciddi ciddi gelişti belim muhteşem inceldi ve iyi hissetmeye basladım ne dersiniz sizce boyle devam etmelımıyım yoksa cardıoya gerı donmelımıyım ? ( bu arada aile olarak bizim genetik boy uzun ve ırı yapılıyız. yanı geniş ve kalıplı duruyoruz. demeye calıstıgım kılom göbek bölgesinde toplanmış bi insan değilim vucudum orantılıdır :D )

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş