Birkac sorum var yardm lutfen

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Olduiigunler tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Olduiigunler

Olduiigunler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar birkac sorum olacakti

Gecen sene ramazan ayinda zayiflamaya kara verdim 104 kilo felandim 1 yilda 20 kilo verdim. 1 yil boyunca zayiflama programlari yazdi antrenorum ama bazi donemler cok sIkIldgm icin biraz agir girdim setlere, bu ramazandan 1 ay once yani 11. ayimda sporda zayiflamaktan cok skldgm icin 2 aylik bi vucut gelistirme programina girdim 84 kiloydum araya ramazan,bayram girdi ben yemeye baya kaptirmisim tekrardan 5 kilo aldm suan 89 um sorunum ise goguslerim ustlerde sorun yok gayet kasli ama uc kisimlari sarkiyor biraz uclarda yag var , antrenman sirasinda, yada sogukta veya elimle meme ucumla oynayinca sertlesiyor biraz duzeliyor fakat sonra yine eski halini aliyor meme ucumdaki o bolge bazi kisileri goruyorum tisort felan giyen meme uclari surekli dik benimki ise sonuk bunun nedeni nedir ? sirf bu yaglar gitsin diye yeniden zayiflama programina girdim. Plastik cerrahina gittim sismanliktsn kalan izler icin o sirada bunuda sordm tisortu cikardm bakti zayiflamissin sarkmalar normal dedi yasimi sordu 19 dedim 21 e kadar felan duzelir duzelmesse ameliyatlar var dedi ama oyle cok goz ucuyla bakti gecti.

Salondaki eski bi hoca universalin aminosunu al dedi kilo yapmaz mi dedim amino kilo yapmaz dedi yaglari parcalamaya yardmci olur kas i artirir dedi netten arastirdimda bu amino protrin tozyla ayni sey kas kutlesini artiriyor ve kilo yapiyor sizin yorunlariniz neler simdiden tskler.

2. Olduiigunler

Olduiigunler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yok mu cevap vericek :(

3. Olduiigunler

Olduiigunler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada boyum 1.83

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    1.83 boyda 89 kilo çok fazla değil. Öncelikle şunu söyleyeyim, düşük kilo çok tekrarın daha çok yağ yaktırdığı bir mittir, istersen 8-12 tekrar aralığında bir vücut geliştirme programı uygulayarak yağ yakmaya devam edebilirsin. Tekrar yağ yakımına başlaman iyi olmuş. Yerinde olsam yapacağım şey 80 kiloya kadar düşmek olurdu. Bu noktada yağlarından tamamen kurtulmuş olmazsın tabi ki ama yolun çoğunu aşmış olursun (nüfusun çoğundan da düzgün gözüküyor olursun) ve birkaç kilo da alacak yerin olur. Sonra yavaş (ama gerçekten yavaş) bir bulka girerek kas kütlemi birkaç kilo arttırıp (belki 3-4 ay, duruma göre) sonra tekrar yağ yakımına girerek fazla yağların tamamından kurtulurdum. Bu süreç muhtemelen 1 yılı bulur, sarkan bölgelerinde de düzelmeler olacaktır.

Bazı meme uçları dik olur, tak kafana. Genler falan işte :))

5. Olduiigunler

Olduiigunler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mit nedir tam olarak anlamadım söylenti gibi bir şey mi ::) Valla yazmiş antrenörüm 4.25 - 4.15 hareketler 20-25 saniye dinleniyorum setler arasında onun dışında antrenmandan önce 20 dk felan bisiklet sürüyorum ve mekik çakıya geçmeden önce 10 eliptik 10 da normal bisiklete giriyorum zayıflamaya çalısıyorum da şu sıralar çok yiyorum ya azaltmaya çalısıyorum eskisi gibi olmaya. Aslında kilom normal gibi duruyor ama gögüs ucundaki yağlar yüzünden tekrrdan vermeye çalısıyorum. Cevap verdiğin için tşkkurler ::)

Sayfayı Paylaş