birkac sorum var cvplarmisinz lutfen??

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cursed tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. cursed

cursed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkdaslar bi kac sorum var sizlere lutfen cvplarsaniz sevinirim.yeni basladim 2 ay oldu..

1-Spordaki bi abiyle 2 saat kadar calisiyoz sizce normalmi falzami?
    2-Karin calisiyorum iyi bi sekilde ust taraflar gelisti ama gobek deligi bolgesinde hala yag var ve yanlarda ne yapmaliyim?
    3-Boyum 175 kilom suanda 71 sizce kilom kac olmali?
    4-Ben sunda problem yasiyorum kilom az bence nasil gogus yapabilicem cunku vucud da yag yok falza?Kas buyutmenin yagla alakasi varmi vucudda yag yoksa ay ni kilomla kaslarimi buyutebilirimym??

Bu sorularimi cvplarsaniz cok sevinirim umarim sikmamisimdir herkese iyi gunler

2. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    1-Normaldir.Orta seviyede çalışıyorsan fakat fazla çalışma programını düzenli bir şekilde bitir git çok çalışmakla olmuyor dinlenmen ve beslenmen bunlardan çok daha önemli.
    2-Alternate Sit Up yap.
    3-Kilo almalısın bence spor yaparken bi yandan da eriyecek onlar zayıf kalmak istemiyosan al bence bana da sürekli kilo almam soyleniyor 80-85 kg da bırakıcam almayı.Kilon 80 sana uygun olur 1.80 boyu olup 110 kg olan sporcular bile war yani.
    4-Bence sınırlı dicemde geçen gün salonda kalıplı ayı gibi bir abi vardı çok ağır kaldırıyordu onunda sıska bir arkadaşı wardı ben onun onu kaldıracağını hiç düşünmemiştim fakat gayette kolay kaldırıyordu zayıf olmasına rağmen.Bu soruyu da hocana sor bence yada baska birileri cevaplar.

2- İçin link burda video koyamadımda
    http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/abdominals/alternate-sit-up/

Son düzenleme: 20 Ocak 2010
  3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    1.2 saat cok fazla.
    2.mekikle yaglar erimez,yaglarin altindaki kaslar buyur. yag yakimi icin diyet ve kardiyo yapman lazim ama gorunen o ki suan hacim donemindesin oyuzden tavsiye etmem once hacim almaya bak.
    3.goz zevkine nasil hitab ediyorsa kilon o olmali
    4. yaglar kasa donusecek gibi bi dusuncen olmasin yaglar kasa donusmez .sen agir calis bol protein bol karbonhidrat al gelisir goguslerin.
    kolay gelsin

4. MKurtulus

MKurtulus Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    4 SORUNDA ayı gib abi vardı demişsin benim sopr solonunda ki hucam 75 kg oaya yenibaşlayan daha önce gecmişi olan bi abi geldi göörsen kafamkadar dol kası var hocamın kaldırdını kaldıramadı önemli olan büyüklüğü deil performan lı olması zaen bende 2 ay oldu başlıyalı 70 kg lmaya calışıorm

5. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Evet ama herkesde kaslar kalın sekilli gozuksun ıstıyor :) bnde 8 kg almam lazım

6. cursed

cursed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslr verdiginiz cevaplar icin cook cok tesekur ederim hepinize salonda hoca yok gibi birsey aletler var o sadece para sayabiliyo pek bilgili degil ben vucudlu abilerle calisiyorum:) kilo almakla ilgili problemi cozemiycem galiba hardline ve ardindan twinlab gainer lari kullandim 2 ay aldigim kilo sadece 1 kg:)) iyi bir gainer ariyorum bilgili arkadaslardan tavsiye lurfen..gene cok cok tesekurler yardimizn icin arkadaslr sagoln.

7. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    4 ayda 5 kg aldım :) şu son bir ayda 2 kg aldım bu aralar baya pilav patates ekmek yumurta yiyorum bende senin gibi alamıyodum ilklerde yiye yiye alıştım olduğundan daha fazla yiyebiliyorum artık.1 tencere pilav ye sen :)

8. Murderer.

Murderer. Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    1.2 saat cok cok fazla 45 dk calısman yeterli
    2.daha cok mekik cek :)
    4. kendini zorla ağır calış
    hersey olur canını sıkma

9. cursed

cursed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekurler arkadslar yardimlarinz icin galiba ben bu protein den icmedim ondan kaynaklanan bir kas kayibi oldu bundan sonra spordan sonra alabildigim kadar protein almaya calisicam:) tekrar cok tesekur ederim yardimlariniz icin ..

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş