birkaç sorum var bakarmısınız

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gromphder tarafından 7 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gromphder

gromphder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    17 yaşındayım 1.5 aydır salona gidiyorum. spora başladığımda 100 kiloydum şimdi 88 e düştüm.hayatımdan şekeri çikolatayı ve ekmeği çıkardım ve haftada 3 kere salona gidiyorum.salona gittiğimde 20 dk koşuyorum 15 dk eliptkıl sürüyorum 10 dk bisiklet sürüyorum ve 10 dk merdiven çıkıyo gibi bir alet var ondan yapıyorum.daha sonra ağırlık çalışıyorum ve 150 mekikle günü bitiriyorum.

şimdi sorulara gelelim :D

1)acaba yağ yakıcı haplardan alsammı çünkü göbek bölgemde yağlanma var
    2)yanlarımda da yağlar var onları nasıl giderebilirim.
    3)herkes çok kilo verdin diyor ama ben çok kasmadım sadece hiç ekmek şeker ve çikolata yemedim
    4)evimde de birkaç dumble ve z bar var onlarla spora gitmediğim günler çalışıyorum ama arkadaşlarım bir gün dinlen daha iyi olur diyorlar gerçekten öylemi?
    şimdilik aklıma bunlar geldi.şimdiden saolun arkadaşlar!!!

2. BMS

BMS Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Mersin
    yağ yakıcı almana gerek yok. Bölgesel yağ yakımı diye bir şey yoktur (lütfen forumu oku). Ama doktoruna danışarak l-carnitine alabilirsin. Yan yağlar için Dumbbell Side Bends yada Barbell Side Bends yapabilirsin. Boyunu bilmeden, ideal kilonu bilemem. Arkadaşların doğru diyor, mesela salonda triceps çalıştıysan, ertesi gün evde Z-bar ile triceps çalışırsan kaslar gelişme sağlayamayabilir. bir gün ara vermen en iyisi.

3. gromphder

gromphder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pardon boyum 1.82

ve bir soru daha eklemek istiyorum ben vücudumu şişirmek değilde daha çok düzgün bir fiziğe sahip olmak istiyorum gene kaslar belli olurda yani çok şişirmek değil amacım bunun için neler önerirsiniz

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bolgesel hareketler ekle programına sımdı mcıkıp bırı bolgesel zayıflama yoktur demesın dıye soylım bolgesel hareketler surecı hızlandırır ve extra kalorı harcamana neden olur

benım belım 100 cm den 84 e ındı ve bolgesel hareketler vardı programda su jımlastık ahreketlerı kalca ıcın yanlar ıcın bel ıcın vb.

5. gromphder

gromphder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    twister da yapıyorum 100*3 tane o etkili olur yanlar için galiba

Sayfayı Paylaş