Birkaç soru

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sinapsis tarafından 15 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sinapsis

sinapsis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu spora 2 ay önce başladım. Daha önce 7 sene futbol oynadım, 2 sene güreş yaptım. Fit bir vücut istediğimden dolayı başladım bu spora. Yaptıkça da sevdim. Her gittiğim gün istekli ve azimli şekilde kalkıp gidiyorum.
    Yaşım: 19
    Boyum:1.75
    Kilom:65
    Programım ilk ay kafama göre yapıyordum tam bir sisteme oturmamıştı. Hamlığımı atmak istedim binevi.
    İkinci ay programım:
    1. gün--> göğüs - biceps, antreman sonu--> üst+yan karın
    2. gün-->sırt - triceps, antreman sonu--> alt karın
    3. gün-->omuz - bacak, antreman sonu--> üst+yan karın
    Bu üç gün pazartesi, çarşamba ve cuma günleri oluyor 2 aydır sadece 1 günüm aksadı.
    Üniversite öğrencisiyim beslenme şeklim şöyle, antreman yaptığım günler sabah erken uyanıp kahvaltımı(lor peyniri, bal, tayin helvası, fıstık ezmesi) yapıyorum. Öğlen ve akşam yemeğini yurt yemekhanesinde ne çıkarsa yiyorum :D 2. öğretim olduğumdan eve genelde 20:30 gibi geliyorum her akşam düzenli olarak 1 tavuk göğsü yiyorum.
    Sorularıma gelecek olursam. 3 günün bana artık yetmediğini farkettim ve haftasonuda 1 akşam salona gidip çalışıyorum. Bu 4. günü kardiyo mu yapsam diye düşünüyorum.(Alt karın kaslarım görünmüyor ve oturduğumda toplanma oluyor yağlanmadan dolayı olduğunu tahmin ediyorum ve rahatsızım bu durumdan :D)
    Yap derseniz sağlam bir kardiyo programı tavsiyesi yapar mısınız?
    Yapma dersenizde sebebini merak ediyorum.

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim iyi forumlar :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş