birileri bana yardım etsin lütfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ibrahim halil kara tarafından 19 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ibrahim halil kara

ibrahim halil kara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    2.5 YILDIR SPOR YAPMAKTAYIM WE 4 AYDIR PROTEİN WE AMİNO İLE BESLENMEKTEYİM AMA ARTIK BİRAZ DAHA ÜSTÜNE DÜŞMEK İSTİYORUM BU SUPLEMENTLERİN BANA KOMBİN ÖNERECEK OLAN WARMI ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLUN HEM KÜTLE HEM KAS GELİŞİMİ YAPMAYA MÜSAİTİM SADECE DOGRU PROTEİNİ CRETİNİ AMİNO YU weya gulutamini ALMIYORUM ... uzun süre emek wermiş arkadaşlardan tawsiye almak istiyorum ...

MUSCLETECH CELLTECH PERFORMANCE SERIES 1400 GR +ULTIMATE PROSTAR %100 WHEY 2390 GR (2390 gr) forumdan bi arkadaş bu ikisi yeter dedi sizi eklemek istediğiniz weya öneriniz warmı ????????

2. lupelius

lupelius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir
    Universal GH max, bu ürünü de ekleyebilirsin kombine. Fiyat kalite açısından da oldukça güzel bir ürün. Ben şu sıralar sadece whey kullanıyorum bitince 3 ay supplement kullanmayacağım ama bundan önce Nitrotech-Celltech-GH max kombini kullanıyordum çok iyi verim almıştım. Ek olarak her gün polen-muz-süt-bal karışımı hazırlıyordum kendime ara öğün olarak, besin değeri oldukça iyi ve günlük alman gereken kalori miktarının bir kısmını karşılıyor, ek tavsiyem de bu. İyi sporlar...

ibrahim halil kara bunu beğendi.
  3. ibrahim halil kara

ibrahim halil kara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    çok tşkr ederim Gh max ekledim şimdi onuda peki hepsini ayrı ayrımı içim yoksa karıştırıp içsem bi sıkıntı olurmu

4. lupelius

lupelius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir
    GH max antrenman öncesi 2, yatmadan hemen önce 2 tablet şeklinde kullandım. Celltech ve nitrotech ise karıştırıp antrenmandan 1 saat önce yarım ölçek celltech 1 ölçek nitrotech ve antrenmandan hemen sonra aynı ölçüde kullanmıştım. Evet belki yarım ölçek biraz komik duruyor ve gh max üzerindeki kullanım talimatı 6 tablet yerine 4 tablet kullandım, oldukça memnun kaldım zaten durduk yere supplementlere çok fazla abanmaya gerek yok çünkü bir yerden sonra bütçeyi fazlasıyla zorluyor...

5. ibrahim halil kara

ibrahim halil kara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    şu an resmdeki benim kardeşim biraz kütle biraz daha kas çoklugu lazım sitede glutamin al multi vitamin al gibi şeyler war bi sürü şey war ben anlamadım almasına alalımda o kadar şeyi nasıl kullancan yani bu 3 ü iyimidir sence

6. lupelius

lupelius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir
    Vücudun oldukça iyi ve isteklerine ulaşmak için bu kombin gayet ideal. Bir ay kadar kullan elbet farkı görürsün. Bir sürü supplement, çeşit çeşit yapılabilecek kombin var ama bana göre en uygunu bu 3lü.

ibrahim halil kara bunu beğendi.
  7. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş