biri bize dur demesin !!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve shownodese tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bir süre görüşmediğimiz akradaşlarımızla karşılaştığımızda, bayramlarda seyranlarda aile içi muhabbetlerde oha ayı gibi oldun yeter artık, nereye kadar, toz kullanıyomusn bak çok zararlı onlar bande başlıcamda bırakınca sarkıyosun gibi binimum karın ağrıtıcı muhabbetlere hepimiz katlanıyoruz dur bundan hoşlanan varmı bilmem ama bıktım artık bende normal bi insan gibi piyasadan futboldan güncel şeylerden konuşa bilirim diyenler ses versin .....thums:

2. Angelossi

Angelossi Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Seeees.

Ama sanırım bundan kurtulmanın yolu yok

3. MT

MT Üye

Beğenileri:
    1.054
    Ödül Puanları:
    0
    Çevrenin yanlış bildiklerini düzeltmeye çalışıp kulaktan dolma bilgilerle konuşmamalarını söyleyebilirsin. Sen ne kadar alttan alırsan onlar da o kadar söylediklerinde haklı olduklarını düşüneceklerdir.

4. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ewet bu çok önemli aslında herkez kendi bildiğini doğru sayıp kulaklarını kapatıp kendi bildiğini okuyolar sinirlendiğim noktada bu neyse

5. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    ben çok hoşlanıyorum ! ve kesinlikle egolarımı tatmin ettiği için değil (bu sporu yapana ^ayı^gibi olmussun dediğinizde hoşuna gider :)
    nedeni -genelde sorulan sorular rutindir sarkma, ne kullanıyorsun ,
    çok zararlı,ilerde çok zararını görürsün v.s. bunları en doğru biçimde açıklarım kesinlikle kaçınmam karşımdaki insanın bilgilenmesini sağlarım ki
    bu spora olan ön yargısı biraz olsun kırılır
    hatta karşımdaki bu spora bu sebeplerden dolayı başlamıyorsa onu teşvik ederim

6. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yakınlarımdan duyduğum laflardan biri de "olmuşsun sen daha ne yapıyon ki işte yeter" geçen güne amcaoğlumla spor yaparken aynı lafı duydum, rastlantı mı bilemiycem ama son söyleyen iki kişi de cable crossover yaparken söyledi.

Tabii ki "olduğum" falan yok bu tamamen size söyleyen kişinin bakış açısı ve hedefleriyle ilgili. Ona göre yeterli hatta çok olan sizi tatmin etmiyor.

7. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bazen çalışırken sağdan soldan bu kadar olim yeter vay anasını fln gibi sözler söyleyenler var ilk lerde beni baya g. kaldırıyo du ama şimdi onlar öyle dese de yada kim ne derse desin kendimi yeni başlamış gibi ufacık görüyorum bende yeniden benden iyilere vay be demeye başladım sürekli hedefim büyüyo buna engel olunamaz

8. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    ''İlaç kullanıyormusun?(bahsettiği suplement) Yaw onlar çok zararlı sakın kullanma......'' Aslında bazı kişiler burda ben bilirim senin kullandığın ürünleri, o ürünler olsa gelişemezsin, yoksa bende kullansam senden daha iyi olurum gibi aklından geçen insanda çok . Çekememezlik.....

9. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bende eskiden bi vücut wardı kaya gibi vurduğumu indiriyodum 2 ay gidiyim senden iyi olurum ! klişe kıskançlıklardan

10. sporcu_32

sporcu_32 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eskiden hoşuma gidiyordu yeter artık yapma öküz gibi olmuşssun dediklerinde fakat artık sıkılmaya başladım ve bu sporu kendim için yaptığımı anlatmaya başladım insanlara..Sen yeter bırak deyince sanki ben bırakıcam ..Çok komik geliyor bana ozaman sende uyuma yada su içme yada tuvalete gitme bende senden böle isteklerde bulunayım bana bulundugun istekle eşdeğer.Benim için su içmek kadar hayatıma girmiş bir yaşam tarzııı ...
    Hele destek sporcu ürünleri için ahkam kesenler yok mu keşke hayatlarında 1 kere kullanmış olsalar ozaman sesimide çıkarmıcam ama ne olduğu hakkında en ufak fikirleri yok :) Olsun onlarda sıkılmıcak yeter demekten bende sıkılmıcam bu sporun bir yaşam tarzı oldugunu anlatmaktan ...

11. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    dün akşam babam geldi oturdu karşıma ciddi ciddi olum yapma etme artık yeter amacın ne ayı balina öküz gibi oldun bi zayıflıon bi kilo alıon kim öretiyo bunlarıpara tuzağı bunlar dedi de dedi ama ben buyum yapçak bişey yok

12. Pain&Gain

Pain&Gain Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    hersene ben biraz daha gelişirim çevremdekiler hep aynı şeyi söler hiç değişmez ; yeter şuan tam iyisin daha fazlasına gerek yok :)

13. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Sürekli duyduğum şeyler var her gün her gün... "Yeter artık tavuk yeme" "Ayı gibi oldun daha ne yiyosun" vs... Birde bir grup insan vardır sizi kazakla filan kilolu zannederler. "Ooo amma kilo almışsın" derler. O gruba işte kazağı mazağı üstte ne varsa çıkartıp "Al lan hadi al bak bakalım" denmelidir.

14. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    benim için söylenen sözlerde farklı deil aslında hepiniz belirtmişsiniz.ayı gibi oluyosun gittikçe sözü artık benim için birşey ifade etmiyor. başda güzel geliyordu fakat sıkdı artık.amcaın söylediği bir söz her gittiğimde söyler; tamam sağlam besleniyorsunda askere gidince ne olacak koyucaklar önüne bir tas mercimek çorbası, operasyona gidersen çantada az bişey konserve o zaman ne yapacaksın. bende diyorum konserve ton balığıysa sorun yok::D annem bodyden gelince suratıma tip tip bakar ve o meşhur söz; bırakınca sarkıyomuş. bunu topluma yayan adamı bulursam çok fena olucak.salondan bazı saygı duyduğumuz abilerimizde; protein tozu, amino asit gibi şeyler e gerek yok et, süt, yumurta yiceksin tam naturallik budur dienler varki saygıyı bozmamak elde değil para varda izmi günde 3 kg kırmızı et yemiyoruz. neyse daa varda yeter bu kadar.

Sayfayı Paylaş