Birde bana bakın:))

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve cıddırık tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    slm
    aslında nasıl başlasam bilmiyorum siteyi tesadüfen buldum önce çok sevindim tamam dedim iştee bu sonra biraz inceleyince ve bayanlara özel olan bölümü okuyunca biraz duraksadım şuan tamamen kararsızım
    aslında sorunum şu bana yardımcı olacak önder olacak birisi varmı spora başlamak istiyorum 76 kg dayım çok çabuk kilo verir cok cabuk alırım aklınız durur yani verip aldıgım kiloları yazsam alıp verip piyasaya can veriyorum sanki:D:D
    1.tembelim
    2.oburum
    3.iradesizim
    ama bunları degiştirmek istiyorum hem sıkılaşmak hem kilo vermek istiyorum
    spor salonu gibi bir şansım yok evde yürüş bandım var gönüllü olarak biriniz bana eşlik etse yol gösterse az baş agrıtırım ama söz dinlerim merak etmeyin :D
    şimdiden çokk tşk ederim bol kaslı bir hayat dilerim hepinizee
    iyi geceler

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ekim 2009
    victor1 bunu beğendi.
  2. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    her şey önce beyninde başlar,boğazına hakim olmak ve sporla pekiştirmek ile istediğin ölçülere ulaşabilirsin..bunu yorumlamak sana kalmış..kolay gelsin...

cıddırık bunu beğendi.
  3. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    öncelıkle kişsel bılgerini belirtmelısın. -çalışıyormusun -yemek alışkanlıkların neler - yürüyüş bandın tekbaşına yeterli değil!! . keşke bisiklet alsaydın. - bacak ve bel kısımındakı yağlanmaları bı nebze yuruyuş ve koşuyla düzene koyabılırsın. -mide - bel -yan kısımlardakı yağlanmaları onlemelısın. yeme alışkanlıklarında hamur işi gazlı içecek- şekerli gıdaları mınumuma getırmelısın mesela bir adet kutu colada 135 kalorı kazanırsın, -bunu yakman için 1 -1,5 saat arası yurumen gerekebılır. Veya sabah kahvaltıda yediğimiz 1 adet pohaça size bolca yağ ve karbonhıdrat kazandırır. pohaçanın yapılışını bılmeyenler için açıklamak gerekırkı 1 adet pohaçanın %50 margarınden oluşur ( askerde mutfakta yapılışını gördüm - onedenle ellerimizde okadar yağ kalıyor,) yanı sadece yağ ve kılo demektir. - ev ortamında sabıt isen eğer, sitede ev ortamında yapılabılcek egzersiz tiplerini incele derim. bel - karın - mide kısmına öncelik vererek ek olarak sırt - bacak - goğus haraketlerınıde uygulamalısın. yemekten sonra enaz 1 saat bekleyip sonra spora başlamalısın. Aksını yaparsan mıde bulantısı ve kramp sıkıntısı çekersın. Bazı haraketlerı ağırlık ile yapmalısın. başlangışta 1 kg iyidir. ağırlık olsun diye 1,5 litrelik su şişesi ile ağırlık yap derim. Bununla kol omuz sırt gıbı noktalarıda 10 - 12 tekrar yaparak çaıştrımalısn . bel kısmı için evde vileda sopasını kullanarak, ayakta sopayı baş arkasına alarak bel sabıt kalacak şekılde başlangıçta yavaşça üst vucudu sağa ve sola çevirip haraket ettırerek zamanla incelme sağlayabılırsın. karın kısmı içinde yarım mekık yapmalaısın. -spor çalışmalarında aşırı ve dengesiz haraketlerden kaçınıp sade ve tekrarlı çalışmalarla başarıya ulaşabılrısn. bol bol az yağsız süt içmenıde onerırım. Eğer kabızlık gibi şikayetlerınde varsa bunu gıderen çaylardan temın edebılrsın. çalışma esnasında rahat gıysılerle bol bol terleyerek bol sıvı içerek çalışmalısın. çalışmaların başlangıçta 30 dakika ile başlayabılır. başlangışta haraketler arası 1-2 dakka dınlenme ve derin nefesler almalısn.
    SABIR SABIR SABIR

cıddırık bunu beğendi.
  4. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    günde 2 kere 1 saat yürüyüşle başlanabilir. zamanla tempoyu arttırıp koşmaya başlarsın. hem de alışkanlık olur kilo verdikten sonra da devam eder bir daha da kilo almazsın.

devir tasarruf devri. piyasaya can vermek adına kendi bütçeni aşma.

disiplinsizliğini aşman için de meditasyon öneririm. ama koşu bandında düzenli çalışmaya bir alışsan tembelliğine de oburluğuna da iradesizliğine de iyi gelir.

Azi, cıddırık ve su bunu beğendi.
  5. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    selamm :D
    ben kısa bi ara vermişim foruma sebebi malum spor yapamama
    ama kilom 71 şuan yavaş yavaş ilerlesemde ilerliyorum
    spor yapmak istiyorum ama bu istek sadece içimde kalıyor uygulayamıyorum:D
    içinizde bana koçluk yapacak bir arkadaş varmı acaba
    günlük yada haftalık spor proğramı hazırlayacak deneyımlı mümkünse kendisi fit ( örnek olma acısından ) :D
    beni takip edecek uymadıgımda extra spor la ceza verecek Antranör arıyorum
    maaş_ yok
    sigorta _yok
    akpil_yok
    yemek fişi_yok
    :Dbilginize

renkk kuralını unuttum sayın yöneticiler :( degiştiremedım sonrada baştan yazmayıda gözüm kesmedı size zahmet rengini degistirin söz bidaha allı pullu renk kullanmayacam :D

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ocak 2010
  6. shark19

shark19 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    fit olmak istiyorum AMA spor yapmak istemiyorum :D

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ocak 2010
    Azi, mjacksonwithus ve cıddırık bunu beğendi.
  7. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    espiri olmaması imkansız demi sonuçta burdayım bak arayış içerisindeyim epey ince bir espiri demekki herkez algılayamıyor
    beyazıt öztürk 'ün psikopat tiplemesinden bir uyarlama idi

8. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    sen ilk önce o boğazını durdur ve diyet programı uygula hem fit olmak istiyorsun hemde çalışmamak istiyorsun buda çok güzel bişeymiş çalışmadan bişeyler olabiliyorsa bende öyle gelişmek isterim :) bence yavas yavas kardiyoya başla yürüyüş ve koşu şeklinde dummbell varsa 2 adet 2kglık yada 3kglık idaaldir sana onlarla yavaş yavaş çalışmaya başla bi yandan kilo ver biyandan vücudun spora alışşın tekrar sayısını fazla tut kaslarda sıkılasma olsun..herşey iyi güzel kafa birisn allah sanada hocanada sabır versin :p

cıddırık bunu beğendi.
  9. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    önce lafı koymuşun sonra nasihat vermişşsin son olarak sabır dilemişsin neysee :D
    yok yok hiç dost canlısı degil burdaki arkadaşlar malesef hiç sevemedim sizi :Dama aranızda olmam lazım bilgilerinize sitenın kaliteli önderligine ihtiyacım var
    bir gün gelecekk dalga geçtiginizz bu kıs size nasıl kas yapılır diye ders ler verecek :lol:tm tmm çok yüksekten gitmeyım

bugun yürüşe başlıyorum öncelıkle kendıme bi günlük acayım hoca falan bulamadım herkez kendi derdinde şimdilik kendi kendime bişiler yapa duruyum nasıl olsa vijdanlı üye dayanamaz ve yanlış yaptıgım şeylerde uyarır benı :rolleyes:

10. wearyfeat

wearyfeat Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    merhabalar arkadaşım.herkes yazmış.yemeni kes az yemeye başla diye.bunun hemen olması imkansız.yapacağın çok hareket var.evde dambulunun olmasına gerek yok.dambulsuzda form tutulur.koşu bandın varmış.çok güzel...yağ oranın genelde hangi bölgelerinde fazla.ona göre bir yol belirlenmeli...:)

cıddırık bunu beğendi.
  11. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    cıddırık yanındayız ya hertürlü sorunlarda yardımcı oluruz tek hoca olarak kafayı yeriz belki :p ama forumdaki arkadaşlarla bi grup seklinde hocalık olursa herzman yardımcı olruz kolay gelsn iyi çalışmalar :)

cıddırık bunu beğendi.
  12. asparagas

asparagas Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    cıddırık merhaba,hala aynı düşüncedeysen bu yolda birlikte ilerleyebiliriz :D
    bende de bir yürüyüş bandı var askılık olarak kullanıyorum :D
    tembelim oburum ve iradesizim :D
    ama zayıf ve fit olmak istiyorum :D

cıddırık bunu beğendi.
  13. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    oooo iyiki geldin asparagas :D ben 5 gündür çok dikkat ediyorum siteden çok degerli ve bilgili bir hocam var yardım cı oluyor en önemlısı motivasyon kaynagım :D:D saolsunn varolsunn zaten kimseden fayda yok biz acarız bi sayfa devam ederiz beraber nasıl fit olunuyormuş görür ler:D:D tutmayın beniii :D
    hafta sonu şehir dışındayım yazamam pazartesi kararlaştırız neler yapabilecegimizi tm mı :)

14. asparagas

asparagas Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    tmm pazartesi görüşmek üzere..

demek bir hocan var e bana da hocalık yapar artk :)

ben hergün 1 saat yürüyüş ve 2 günde bir yani haftada 3 gün dumbell mekik falan çalışalım diyorum nasılsa evde yürüyüş bandımız var.

15. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    tencere kapak oldunuz inş. başarırsınız gelişimleri duymak istiyoruz kolay gelsin:)

16. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    hakan köstek olmanı degil destek olmanı bekliyorum ben :D

17. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Ben arkanızdayım gelişmelerinizi dört gözle bekliyorum :)

cıddırık bunu beğendi.
  18. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    hep destek tam destek cıddırıka :D şaka bi yana hertürlü sorunlarınızda yardımcı oluruz başarılar..

ercan41 ve cıddırık bunu beğendi.
  19. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Cıddırık, yanmaya hazır tüm yağ asitleri seninle olsun dileklerimi paylaşıyorum ve bu dikenli yolda başarılar diliyorum.

Son düzenleme: 15 Şubat 2010
  20. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    hehehe :lol: Allah iyiligini versin emii sabah sabah güldürdün beni :):)
    hiç böyle bir msj almamıştım iyi geldi ama :) tşkler estetikk

Sayfayı Paylaş