Biraz Tecrübe Biraz Destek Yardımınızı Ve Düşüncelerinizi Bekliyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Foust tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Foust

Foust Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Ben 1.82 boyunda 75 kg ve 17 yaşındayım.
    Daha önce 5 aylık bir vg. deneyiyim var ve malesef fotograflarım yok çok çabuk gelişen bir yaıpya sahibim vg. ye gittigim zamanlarda 85 kg olmuştum kol omuz arka kol ve gögüs hacmim gayet iyiydi fakat sınav yılı gelince bırakmak zorunsa kaldım 4 aydır yapmıyorum ve sınavdan sonra başlamayı düşünüyorum
    kullanmak istedigim ürünler şunlar :
    -
    Inner Armour Anabolic Peak Gainer
    -
    Weider Power Whey
    -
    Weider Maximum Krea-Genic 454 Gram Double Buffered Creatine
    -
    Weider L-Glutamine
    -
    Weider Ultra Amino 3050

Şimdilik bunları kullanmak istiyorum araştırma yapmıştım önerbileceginiz veya kusruluysa seçtiğim ürünler yorumlarınızı bekliyorum
    Ve 3 aylık bir süre zarfında 10 Kg almayı planlıyorum sizce olurmu kas kütlesi olarak bu sorumuda yanıtlarsanız sevinirim ? Şimdiden teşekkürler. Foust

2. Lakot

Lakot Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    bu ürünlerin hepsini birden kullanmayi düsünmuyorsun umarim !!!

bence yeniden basliyorsan sadece beslenmene dikkat et sonra en fazla bir whey protein toz al o kadar. bu urunlere besin takviyesi denir, mucizeler yaratmaz adi ustunde besinlerine takviye olurlar ancak... en az 1-2 ay bisey kullanma vucuduna yazik....

3. yasin ibrahim terzioğlu

yasin ibrahim terzioğlu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    ankara
    Sevgili kardeşim weider power protein neyine yetmiyor? En az 3 ay bekleyerek hem yaş olarak biraz daha olgunlaşmayı hem de vücudu tekrar alıştırman açısından supplement kullanma. Motoru soğumuş arabayı çalıştırır çalıştırmaz hemen hızlanıp 5e takarsan vitesi ne olur o araba bunu da bi düzende yaptığını düşün. Belirli bi düzende vücuduna artan parabolik eğrisi gibi zarar verirsin.

4. Foust

Foust Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli
    altyapımın gayet saglam oldugunu düşünüyorum birkaç haftada vücudum yerine oturuyor ve dedigim gibi çabuk gelişiyor dövüş sanatları ile uğraşıyorum hergün antreman yapıyorum ve çabuk sonuç alabilecegimi düşünüyorum ve birden kullanmıcam

5. yasin ibrahim terzioğlu

yasin ibrahim terzioğlu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    ankara
    Alacaksan sadece weider power protein yeterli olacaktır hem ondan hem ondan... Seçim senin elbette.

Sayfayı Paylaş