Biraz sıradışı durumdayım.. Araştırdım diğer konular benim sorunuma teğet geçiyor?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve arkadaş tarafından 30 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. arkadaş

arkadaş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    mersin
    Merhaba arkadaşlar, İstanbul'daki işimden ayrıldım, bir süre Mersin'de Toros dağlarında yaylada kalmam gerekiyor. tam 5 ay sonra mesleki uzmanlık sınavına gireceğim bu süre boyunca hem sağlığıma hemde fit kaslı bir vücuda sahip olmak istiyorum.
    burada sadece yumurta, süt, bal, pekmez, tulum peyniri, ayran, yoğurt, ekmek, çay, elma, portakal vs meyveler ve akşam yemeğinde de komşuda ne pişerse ama genelde etsiz yemekler.

Bugün kendimi biraz zorladım; tüm gün boyunca 6 km hafif tempo koştum, 700 metre yüzdüm, 3 X ( 12 mekik + 10 şınav + 5 yana dönerek mekik + 10 kez 15 kglık biceps ) set çalması yapabildim. bugün spora başladığım ilk gün.
    Bir de, boş zamanlarımda takı tasarlıyorum zaten bileklerime bu hobi sayesinde bi gelişme oldu bunu görmesem vücut geliştirme olayı da aklıma gelmezdi.

boyum 1,80 yaşım 28, kilom 88 omuzlarım geniş olmasına karşın, belimin yanlarında bariz ele gelen 1'er avuç ve göbeğimde 4-5 avuç yağ var ve daha önce de diet yapmama rağmen bir türlü bu yağlardan kurtulamadım.

şimdi egzersiz programım her hafta artacak şekilde şöyle;
    Pzts Salı Çarş Perş Cuma Ctsi Pazr

Sabah yüz yüz yüz yüz yüz yüz yüz

Öğlen set set set set set set yüz

Akşam koş koş koş koş koş koş ----

SORUM ŞU; yukarıdaki egzersiz programıma göre ne miktarda ve hangileri ile sabah ve öğlen besini almalıyım ki, hem zayıflayabileyim hemde kas yapabileyim? eğer bu programla bol kaslı bir vücut yapmak rüya ise sadece şu yağlardan kurtulmak için ne yapmalıyım?

lütfen hakikaten işin ehliyseniz cevap yazın öbür türlü hiç cevap olmasın daha iyi..

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş