biraz hayal kuralım:)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve krn tarafından 4 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. krn

krn Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    İlginç bi başlık da ben açayım..biraz ütopik olacak ama işin keyfi de burda:)
    Hep hayalini kurduğunuz o kaslı yapıya birebir sahip olma şansı doğdu diyelim…hiç öyle ağırlıklarla supplementlerle steroidlerle yorucu idmanlarla zaman kaybetmenize bile gerek kalmadan hem de…tek şart “hayatınızda bunun kadar çok istediğiniz başka bişeyden vazgeçmek olacak ya da tercih etmek diyelim”ne olurdu bu?
    Bakalım kimin hayatında body ne kadar önemli ya da neyin daha ön planında:)

2. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    bence cok güzel bir başlık açmışsın....ben body ugruna nelerden vazgecerim sorusunu kendime şu an ve gecen seneler için soruyorum....ugruna bodyden vazgececegim tek konu iş hayatım olur....ileride okulu bitirdikten sonra, inşallah yurtdışı düşünüyorum ve kendimi tamamen işime odaklayıp, çok iyi yerlere gelme gibi bir hedefim var....bunun için önüme ne engel çıkarsa çiğnemeye coktan hazırım...body cok zahmetli bir spor, beslenmesi ayrı bir dert, antrenmanı ayrı bir dert, fazla fedakarlık gerektiren bir spor....iş hayatımda da elbet bu sporu yaparım, ama bu duruma göre değişecek tabi...belki haftada 2 kere, koruma amaçlı.....body ye cok önem vermekte aslında sonraları düşünüldügünde pek akıl işi değil...para kazanacagınız işe yogunlaşmalısınız...body ugruna geleceginiz tehlikeye atmamalısınız...tabi şu an ben ögrenciyim, daha rahat yapıyorum bu sporu, ama ileride ne olur hayat gösterir onu ancak....

3. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Benim elimde body'yle mukayese edebileceğim ve uğruna feda edebileceğim şeylere sahip değilim. Yüklü bir servete sahip olup mirasyedi olacağıma, fakir; six-packli müthiş bir vücuda sahip olmak isterdim.

4. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Umarim kiz arkadasimin bu sitenin varligindan haberi yoktur ve birsekilde beni takip etmiyordur. Ama bu spora olan askimi anlatmak icin cok acik yüreklilikle söylerim.
    Bu spor icin 5 yillik kiz arkadasimdan vazgecerim..
    Cok kisi bunu anlayamaz diye düsünüyorum ama ben zaten idman sirasinda ki PUMP duygusundan bile orgazmdan daha fazla zevk aliyorum.

@kiz arkadasim (birsekilde burayi bulup okursa)
    Yanlis anladin, aciklayabilirim bebegim..

5. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Ben body için nelerden vazgeçebilirim diye sorunca kendime vazgeçebiliceğim pek fazla birşey yok aslında.
    Ama var var işimden vazgeçebilirim.
    Zaten sıkmaya başladı biraz.

6. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    fethiyede hala oğlunun 5 yıldızlı otelinden 2 kişilik yer ayırtmıştım 10 gün ağustos 8 de bana kaslarını veren birine verebilirim yanında tatil arkadaşıda hediye

7. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul

Ayaz yenge okursa buraya yazdıklarını PUMP zevkini çok

ararsın :D :D :D

8. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    alaka kuramadım.....hayalle ne ilgisi var ki?...

9. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    valla umarim okumaz, doggetman .. cok kötü yerlerden yirttim simdiye kadar ama bunu zor kurtaririm gibime geliyor.;)

@salvadore_xp

Cok hosuma gitti ya. Lûgatima yeni bir deyim.

Fakir ama vücutlu :)

KD ve salvadore_xp bunu beğendi.
  10. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    ahahah cok guzel ya :lol:

11. bullarika

bullarika Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci(gemi makineleri)
    Yer:
    istanbul
    body uğruna sağlığımdan vazgeçmem onu bilorum ama neden vazgecerim düşünmem lazım.......
    ya aslında vücutla cok yakısıo ama mesleğimden gemici olmaktan vazgecebilirim

12. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    biri bana hazır vücut verse bu tatilden vaz geçerim bunu beyenmediysen yanında pc ve ps3 ten de vaz geçerim yani

13. Baykuş

Baykuş Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Vücut geliştirme uğrune değerli birşeylerden vazgeçilecek birşey olmasına gere yok ama vazgeçeceğiniz yaramaz şeylerden sonra çok sıkı bir dost olabilir hatta sıkı dostluklarda kurulur hiç bulamassa bu forma takılırsınız buda yeterli aslında. Aklınızı kullanıp tercihte bulunursunuz birçok mantıklı neden bulabilirsiniz. Hayatta spor yapmaktan vazgeçecek nedenler bulup bırakabilirsiniz esas önemli olan uğruna birşeylerden vazgeçmek değil dibe vurduğunuz ve toparlanmaya başladığınız zaman size destek olacak şeylerden biri olmasıdır birazda bu açıdan bakmak gerek. Ben hayal kurduğum zaman bu şekilde kuruyorum bu noktadan bakıyorum.
    Saygılarımla.

Son düzenleme: 4 Temmuz 2008
  14. Doruk

Doruk Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Sanırım ben de hiçbir şey için vazgeçmem. Çünkü yapmaktan en çok keyif aldığım şeyin bu olduğunu farkettim. :). Kaldır indir hem stres atmak, hem de geliştiğini bilmek/görmek...Uyusturucu gibi bağımlılık yapan bir şey bu.

15. krn

krn Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç cevaplar verilmiş:)
    ama hiçbiri telafisi olmayan vazgeçilemez şeyler değil....size hayallerinizden birinin gerçekleştirilmesi vaat ediliyor az buz bişi değil ki bu arkadaşlar..bu öyle bir vaat ki gerçekleştiğinde sizlere belki de daha ii iş kapılarını açabilecek daha masalımsı birliktelikler yaşatabilecek daha büyük kazançlar olanağı sağlayabilecek bi kazanım...
    kurnazca verilmiş hesaplı cevaplar bunlar...dileği gerçekleştirecek lamba cini olsaydım sizlere hadi ordan derdim:)

D.Wolf bunu beğendi.
  16. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kendi bileğimle arzu ettiğim vücudu inşa etme yoluna gideceğim için hazır bir vücut istemem, yani bedavadan vücudum olsun, karşılığında bunu veririm gibi bir cevap vermek istemem.
    Mesela şöyle bir örnek vereyim, harika bir vücut için spor yapmaktan vazgeçer misin? desen cevabım hayır olur.

Bence ironik bir soru oldu, harika bir fizik için spordan vazgeçer misin :D
    Çünkü ben sevmeden spor yapan birisi değilim, hani burnunu tutarak acı ilaç içmek gibi değil, hele vücut geliştirme hiç değil, o şişme hissi, idman esnasında yaşanan konsantrasyon, iyi bildiğim bir şeyi yapıyor olmanın keyfi, bundan vazgeçmek istemem.

Bana, sana süper bir fizik vereyim ama sende hiç idman yapma dese bir cin, gerçekten istemeyebilirim. (açık kapı bıramamın sebebi, çalışarak yapamayacağım ölçüde harika bir fizik taşımakta az buz bir vaat değil, ama eğer o fiziği taşımak uğruna spordan vazgeçersem inanın çok zor gelir, gerçekten çok zorlanırım)

17. krn

krn Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    şurda güzel güzel hayal kuruyoduk...lamba cinini madara ettin...
    lamba cininin sana bi cevabı var ileteyim:taşıyabileceğin kadarını verip vazgeçemeyeceğin kadar büyük hayallere ne dersin:)

18. Baykuş

Baykuş Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Fikrin özü bence şu şekilde olmalı; o zaman daha cazip olurdu mesela genetiğinizde ufak bir oynama yapılacak ve growth hormonu salgılamanız çok çok artacak, yani bilirsiniz 5-6 yıl çalışırsınız sizden 5 yaş genç bir delikanlı gelir cılız bir şekilde başlar 3 ay sonra size yetişir hatta geçer. Sizin yaşınız, genetik yapınız, morfolojiniz onunkinin yanından bile geçmez. Yani böyle bir avantaj verilecekse bilmemki belkide kendime ait olan evi verip kiraya geçerdim aslında fenada bir teklif değil bu şekilde olacaksa fakat başka şartımda var dökülmeye başlayan saçlarımda tekrar çıkacak, vücudun kıllanmasıda gidecek tüy döküçü vs derdi kalkacak ortadan, yani hepsi dahil olura yani diş yapısı vs hepsi içinde :D.

19. krn

krn Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0

20. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    "Zaten bu spor için bir çok önemli şeylerden vazgeçmiyor muyuz?" geyiği yapılabilir aslında ama bende Karasan gibi düşünüyorum, salondaki ciddiyeti, hakimiyeti kolay kolay bırakmak istemem...

Sayfayı Paylaş