Biraz Elestirin De Gaza Gelip Çok Çalisayim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve arduc tarafından 16 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arduc

arduc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
  2. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    Boy kilo yaş hakkında birz bilgi verirsen sevinirim kendi adıma. Sırtın güzel.Ama çok zayıfsın aynı problem bende de var doğal yollardan halletmeye çalışıyorum elimden geldiğince.Ama sırtın daha ii olacak gerçekten hakkını vererek çalışırsan....

3. Kausal

Kausal Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Çalışmaya devam yaşın kaç bu arada

4. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    sıkı çalış....umarım daha iii olursun...

5. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Amma yağsızsın ,uper Metabolizman çok hızlı olmalı. Ama kilo almanda aynı derecede zor olabilir. Sıkı bir çalşıma ve beslenme programı ile istediğin hedeflere ulaşabilirsin. Forumda bu hedeflere ulaşmanı sağlayacak bir sürü materyal var. Kolay gelsin ;)

6. altera

altera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar dikkat ettiniz mi jay cutler vari bir karın kası var arkadasta tabi daha cok calısıp kutle yapman lazım bence basarılar...

7. XENOPHOBIA

XENOPHOBIA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanki çok zayıfsın :lol:

karın kasların vücudunun diğer taraflarına göre iyi gözüküyo

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Sanki zayifsin yazman tamamda o gülüs neden ?

9. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ESAVUS kelimeleri seçerken biraz daha dikkatli olmalısın kırıcı olma sonuçta bazıları gaz verebilir ama bazılarıda insanın şevkini çalışma azmini kırabilir ama ben eminim sen bunların arasında yer almak istemezsin saygılarımla :)

10. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    arkadas zayif olman metabolizmandan kaynaklanmiyorsa bence o kadar büyük bir handikap degil. digerlerine katiliyorum... cok incesin. ama hic degilse definasyon var... seninle ayni kas kütlesine sahip olan belkide 120 kilo olan insanlar vardir... yine onlardan bir hatta iki üc adim öndesin. iyi ye sert calis bol dinlen ve arada bir aralar ver... 2-3 günde bir calis ama agir calis... dinlenmek cok önemli. her gün yüklenirsen mesela dahada geriye gidersin. umarim bunu biliyorsundur. cünkü overtraining olmus gibi bir halin var... yilmak yok yanlis anlama... bu spor azim gerektirir. disinle tirnaginla kaziyarak elde edersin basariyi. bol sans!

11. johnnyr5

johnnyr5 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    arduc seni kesseler acımaz devam arkadaşım.. şaka bi yana vücudun iyi,çok zayıf olmanın dezavantajlarından çok avantajlarına yoğunlaş ve o şekil bi idman/beslenme programıyla devam et ne bulursan ye,bugün de az yedim diyerek asla yatma,senden 1 yıla kadar düzenli çalışmayla ve beslenmeyle çok güzel bi vücut çıkar asla yılmak yok dostum..devam..

12. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    'ne bulursan ye' lafına katılmıyorum. çevrenden bazıları hamur işi ye, şunu ye bunu ye diye ahkam keserler. biraz araştırırsan kilo almanın (bilhassa yağsız kilo almanın) hiç de böyle olmadığını görürsün. püf noktaları / yeni başlayanlara tavsiyeler başlığında yazım var. umarım yardımcı olur. 3 günde 1 çalış ama ağır çalış gibi bir mantığı da ilk kez duyuyorum ve kesinlikle katılamayacağım. burada amacım ahkam kesmek veya polemiğe girmek değil. zaten ikisinden de nefret ederim. tek amacım doğru olduğunu düşündüğüm bilgileri paylaşmak. günde 1 çalışmamızın sebebi günde en fazla 1 kez çalışılabiliyor olması değil, hergün, hatta günde birden çok kez çalışılması insanı süratle aşırı çalışma haline sürükleyeceği içindir.ancak zamanla (çok ileri seviyelerde) artan tempoya vücut alışır ve günde 1 çalışmanın dahi yetmeyeceği bir safhaya gelinir. bnce en ideali, kafayı çok sıyırmadan haftada 5-6 idman yapmaktır. böylece kasları sürekli bir deformasyon durumunda tutarız. metobolizmamız aldığı besinlerle kasları onarır ve savunma içgüdüleriyle eskisinden daha güçlü hale getirir.

13. johnnyr5

johnnyr5 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    şurayı bidaha oku arkadaşım..ne bulursa yesin demedim ben,ya da yağlı besinlerle doldursun kendini hamur işi yesin şu bu demedim,body forumunda ne bulursan ye demek protein ve karbonhidrat olarak vücuduna idman yaptığın sürece alması gereken ne varsa al demek ve eminim arduç bunu anlamıştır.. kendimden alıntı yapmak zorunda kaldım komik oldu ama sen de anlamışsındır umarım.. iyi çalışmalar.

14. ROMASANTA

ROMASANTA Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Foruma katıldığın ve tercih ettiğin için teşekkür ederim.Sıert kasları iyi gözüküyor.Karın kasları için de aynısını söyleyeceğim.Fakat diğer kısımlar henüz tam gelişmemiş.İyi bir kilo alma diyetiyle bunu aşacağına inanıyorum.Eleştiri sınırını aşan arkadaşları da kınıyorum.Başarılar...

15. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN

su resımlerı bır turlu acamıyorum acaba nasıl.tesekkurler

16. Despo