bir yerden tanıdık geliyor mu beyler sizede ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hzkeko tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hzkeko

hzkeko Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
  2. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    çok sağlıksız bir çocuk. daha o yaşta o kilo koşamıyor hareket bile edemiyor. bazı ebeveynleri anlamıyorum benim çocuğum bu kadar şişman olsa yemen düzene sokarım yemeğini uyuma saatlerini

hzkeko bunu beğendi.
  3. danirello

danirello Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Büyüyünce o kilo boya gidecek diye ciddi ciddi inanan ebeveynler de var maalesef. Benimkiler mesela, boyumun uzayacağı zaten belliydi sülaledeki en kısa kişi 183 boyunda, kiloyu da spor yaparak götürdüm ama sosyal yaşamın içine etti bu anlayış. Özgüven, kız arkadaş hak getire liseye geçene kadar. Şimdi kuzenim aynı durumda, orta okula geçecek, diyorum ailesine biraz spor yapsın, yok senin gibi olacak boyu uzayınca kilo verecek diyorlar. Benim bu kadar zaman yaptığım bütün sporu bi boy uzamasıyla çöpe attılar.

İşin kısası, bütün suç ailesinde çocuğun, ne bilsin çocuk dengeli beslenme, spor falan filan. Büyüyünce de pişmanlıkla geriye bakacak büyük ihtimalle.

mertkln bunu beğendi.
  4. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    bu yüzden eğerki ileride bir çocuğum olursa heleki erkek onu 10-11 yaşlarında spora vereceğim güreş olsun atletizm olsun, ben mesela çok pişmanım küçük yaşta spora başlamadım diye.şu anki aklım olsaydı 10 yaşında bile direk spora başlardım ama nerde ebeveynlerin çocuklardan tek istediği derslerini bitirmesi tabi sonrada benim gibi pişman insanlar oluyor keşke erkenden spora başlasaydım diye

Sayfayı Paylaş