Bir Tembelin Antrenman Günlüğü

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve kingom of salva tarafından 26 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kingom of salva

kingom of salva Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konuyu açmaktaki amacım konuyu motivasyon kaynağı olarak görmem,çünkü ben kendimi biliyorum başka türlü yapmam,yapamam beni ateşleyecek bir şey olması lazım herhangi bir şey.Kendimdeki gelişimi daha rahat görmem ve rahatça takip edebilmem bana bu motivasyonu sağlayacak şeklinde düşünmekteyim.

Başlıktaki tembel olayına gelirsek...Şöyle açıklayayım;her gün sabah 7-8 gibi yatar öğlen 3gibi kalkarım,adam gibi kahvaltı etmeden kendimi sokağa atar akşam 1-2arası eve gelirim bilgisayarda takılır dizi film izlerim sonra yat kalk.Ama artık işleri düzeltmeye, daha sağlıklı olmaya karar verdim.Hatta kendime bir çalışma programı bile hazırladım.(bunları yaparken forumdaki 6haftada 100 şınav ve Evde dumbell ile çalışma programlarını harmanladım.)

bunlar genelinde ilk haftam şu şekilde olacak.(bugün başlıyorum bu programa)

Pazartesi 1.Gün Göğüs-kol
    Salı Şınav 1.gün
    Çarşamba off
    Perşembe 2.Gün Omuz-kol
    Cuma Şınav 2.gün
    Cumartesi 3.Gün Sırt
    Pazar Şınav 3.gün

yaşım 19
    boy 185
    kilo 85

2. kingom of salva

kingom of salva Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Program konusunda daha detaylı olursak
    6haftada 100 şınav programımın ilk haftası şöyle;

bu programı forumda bulduğum evde dumbell ile çalışma programıyla birleştirdim.
    o program için https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t13409.html
    bu programı 5kiloluk dumbelllarla 10x3 şeklinde yapıyorum.

evet çalışma programımın ilk 2gününü geride bıraktık,şimdiden sıkıldım ama pes etmek yok :)

başlangıç açısından kendimi görmem için bir kaç fotoğraf çektim bugün.

sonra yine forumda bulduğum vücut tipi testini yaptım. 2.42 skorla vücut tipimi Ectomorph and a Mesomorph olarak hesapladım.

vücut ölçülerime gelince
    Sağ Kol->32.5cm
    Sol Kol->32cm
    Omuz->121cm
    Gögüs->105cm
    Bel-> 90.5cm
    Bilek->17cm
    Klio->84.6

en kısa zamanda vücut yağ ölçümümü de yaptırıp buraya eklicem:)

Sayfayı Paylaş