Bir türlü yeterli gelmemesi... ( psikolojik )

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve antititan tarafından 10 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. antititan

antititan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sizde de oluyormu bilmiyorum umarım ben muzdarip değilimdir. orta seviyeli sayılırım. odam çok geniş olduğu için odama tabiri caizse spor salonu krudum. ve tam karşımdada kocaman bir ayna var. çoğu zaman odamda olduğum için kendimi aynada görüyorum spor yparken bişi alırken falan. yani resmen kendimi izliyorum çoğu zaman. o yüzdende vücuduma fazla aşina alıyorm ve değişiklikleri göremiyorum haliyle. aydan aya fotoğraf çekiliyorum elbette bu değişik bir psikoloji yaşayan var mı? sanki hiç gelişmemişim gibi gözüküyorum kilolar alıyorm ölçüler aılyorum ama sanki hala aynı antititan'ım sanki hala aynı adamım. dışarıdanda hani demeseler aaa kilo almışsın işte genişlemişsin vallahi sorun olucak. söz sizde arkadaşlar.

2. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    psikoloji çok önemlidir, zayıflık hastalığı vardır bilirsiniz kilo verir incecik olmuştur ama hala kendisini aynada kilolu gibi görür ve halada zayıflamak ister,
    bunu takıntı haline getirirseniz sizde bunu bodybuilding versiyonuna yakalanırsınız, kimisi çok kaslanmıştır devgibi olmuştur ama aynada kendisini zayıf erimiş kasları ufalmış görür var böyleleri, bunlar çok önemli şeyler aman diyim.. takıntı haline getirmeyin...

sizin en güzel sağlamanız ölçüleriniz olacaktır aydan aya kendi ölçülerinizi ve kilonuzu doğru bir şekilde ölçüp not edin bunlar size cevap olacaktır, ölçülerde bi değişme olmuyorsa buraya beslenme ve çalışma sisteminizi yazmanız gerekecektir, hatta bikaç resim koymanız bile iyi olabilir

3. antititan

antititan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    çok haklısınız. hayatın kendisi algıdan ibaret zaten. kendimizi nasıl görürsek öyleyizdir. ki bugün ölçü aldım 1 cm artmış. şekil itibariyle tatmin sağlayamıyorum. ayrıca sanırım siz tıp alanında çalışıyordunuz değil mi yanılmıyorsam ? uzmanlık alanınız neydi öyleyse eğer ?

edit: konuyu yanlış yere açmışım Dertleşme kısmına açacaktım bu arada.

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    ben spor ve diyetler 85 kilodan 65 kiloya 2 ay civarında düşmüştüm görenler sen hastamsın
    veremmi oldun ne oldu sana diye soruyorlardı hatta 2 aydır beni görmeyenler tanımakta çok zorlanıyordu
    abartmıyorum herkes selam vermeden önce beni baştan aşağı süzüp şaşkınlıkla aaaa nekadar AŞIRI kilo vermşissin diyorlardı
    ben ise her gün aynaya bakım nekadar kiloluyum böyle diyordum
    şimdide tam tersi durum mevcut
    burda sen ölçülerini not et ve sayılara güven
    piskoloji insanı aldatır

sthammer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş