Bir Supplement Kombinasyonuda benden

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BeBeT0 tarafından 13 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar öncelikle

Sporda 10. ayı doldurmuş olmam dan dolayı ve aklımda böyle bir kombinasyon olduğundan paylaşmak istedim şahsen güzel bir 2 ay geçeceğini düşünüyorum...

Elimdeki Supplementler

MusclePharm Combat Powder
    Weider Creatin Monohidrat
    Weider Premium BCAA
    Universal Amino 2700
    Hardline AOL

Alınacak Olanlar

BPI SPORTS 1.M.R

Vücut Tipim : Meso
    Yağ Oranım : %11

Kullanım Şekilleri Combat Creatin ve BCAA İdman Sonrası Üstlerinde Belirtildigi Gibi 1 ölçek(yada kaşık her neyse)

Universal Amino İdman Sonrası 5 Tablet Hardline AOL İdman öncesi 5 idman sonrası 5 Yatarken 3 Tablet olmak üzere Almaktayım...

Alacak olduğum BPI yı idman sonrası duruma göre yarım ölçek almak istiyorum ürün kargoda şuanda kullanan arkadaşların görüşlerine ihtiyacım var

Protein tozu olarak Combat seçme nedenim ücret olarak makul olup bana bu kombinasyonda yeteceğini düşünmemdir.

2. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    İdman öncesi için BPI Sports 1.M.R aldım etkisi muazzam almak isteyenler beklemesin bile

Yatarken arginin için ise AMIX Maximum GH aldım yatmadan önce 5 tablet kullanıyorum...

3. modestHeracles

modestHeracles Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    amix maximum gh ın etkidini gördün mü dostum? ben de düşünüyorum da, universal gh maz pahalı geliyor açıkçası bu ürün daha uygun ve içeriği iyi gözüküyor, etkisi nasıl?

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş