bir stajyer'in dramı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve cedrix tarafından 9 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cedrix

cedrix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler arkadaşlar, yaşım 21 boy 170 kilom da 51. forumdaki konuları gezmeden açmadım bu başlığı, beslenmeyle ve kilo almayla ilgili çok şeyler yazılmış. ben de bir çok yol denedim inanın ama hep bir şeyleri eksik ya da yanlış yaptığımı hissettim çünkü bir yılda 2 ya 3 kilo alabildim en fazla. spor salonlarına yazıldım ama hep 2 aydan kısa sürdü okul nedeniyle. şimdi üniversite son sınıfım ve bir liseye stajyer olarak gidiyorum kilomun ve boyumun üstüne bir de minyon tipliyim bu yüzden beni görenler lise öğrencisi sanıyor. öğrencilik hayatımda bazı kavgalara denk geldim kız meselesi olsun başka bir şey olsun hep kolay lokma olarak görüldüm cüssemden dolayı, karşımdaki benden küçük olsa bile cüssesiyle beni devirebiliyor. seneye falan öğretmen olacağımı düşünürsek bu görüntümle çok zorluk çekeceğimi düşünüyorum. Bu yola başlamadan önce benim durumumda olan arkadaşlar varsa hangi aşamalardan geçtiklerini benimle paylaşabilir mi rica etsem. tekrar bir salona yazıldım ama supplement olmadan iyi bir şeyler yapabileceğimi zannetmiyorum. bana ne önerirsiniz arkadaşlar, o kadar şeyi denememe rağmen umutsuz değilim. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş