Bir Soru

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve bomberman tarafından 27 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    arkadaslar ben salonda calismiyorum evde kendi imkanlarimla dumbell kullanarak calisiyorum... su anda 2 tane 20 kiloluk dumbell var bende... bunlari bench press te oldugu gibi rahatlikla 20 zorlayinca 25 kere kaldirabiliyorum yere yatarak... yani toplam 40 kilo x 25 diyelim. Acaba ben bench press te bir kere kac basabilirim? sacma bi soru ama belki bi tahmin de bulunursunuz diye düsündüm. cünkü cok merak ediyorum. sorayim dedim... tesekkür ederim.

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    maalesef bu verilerden o cevabı bulmak çok ama çok zor...hatta pek alakalı veriler dahi değil kaç kere yapıyor olduğunuz...çünkü tekrar sayısının yüksekliği kas dayanıklılığınızla alakalı...tek kerede maksimum kaldırılan ağırlık ise kas kütlesi ve güç ile alakalı...

3. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    abi haklisin galiba o kadar az kiloyu kac kere tekrar ettigimden yola cikarak ancak kondisyonumu bulursun... ben en iyisi eve bi bench press seti aliyim. kolaylikla anlarim o zaman... yine de sagol.

4. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    bencede al,cunku o hareket yere yatarak olmaz,el yapımı bir bench i cok ucuza mal edbilirsin

Sayfayı Paylaş