bir soru

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bomberman tarafından 27 Eylül 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    arkadaslar bir sorum var... bir kisi herhange bir steroidle 3-4 kez kür yaparsa degisik araliklarda, o kisinin vücudu steroide alisirmis diye duydum... ve dogal yolla bir daha kas yapamazmis. bu ne kadar dogru?
    yani vücut ilac yoluyla kas yapmaya alisirms. tesekkürler.

2. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    hic anlamadim sorunu ama bunu demek istiyorsan

arkadasin kac kur yapti ?

3 4 dafa bøyle yaptiysa

250mg test e 10 hafta bunu 3 4 dafa yaptiysa

daha yuksek kullanacak ozaman benim bildim o

3. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    arkadasim türkcen var ama soruyu anlamamissin?!?! benim demek istedigim su! bir daha tekrarliyorum... bir kisi derken, herhangi bir arkadasimi kastetmedim :))). herhangi biri demek istedim bu bende olabilirim. diyelim (mesela, farz edin ki!!!!) "ben" bir kac kez kür yaptim ve bir süre sonra kür yapmayi biraktim. o noktadan sonra dogal yolla vücut gelistirmeye devam etmeye karar verdim. bir kac kez kür yaptiktan sonra dogal yolla devam etmek mümkün mü? yoksa vücut steroidlere alistigi icin bir daha dogal yolla hacim ve güc kazanmak zorlasabilir mi? bilmem anlatabildim mi? cevap verebilirseniz sevinirim. tesekkürler.

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Selam bomber..

Simdi, vucut alisir evet, yanliz... uzun bi ara verirsen duzelir..
    onun icin. Mesela Deca kuru aldiysan, vucut normal hale gelmesi icin bu bi seneden fazla zaman alir. Tabikide dogal calisabilirsin bunun ornekleri cok. Yanliz psikolojik olarak sen gelisme olmadigini sanarsin cunku dogal olarak ilaclara oran dogal calismak cok yavask gider ve sabir ister.

Egerki kur yaptiysan hem saglik acisindan hemde etki acisindan bir kurden diger kure hemen baslanmaz ara veririlir... mesela bir 10 haftalik kur yaptin.. ozaman EN AZ 10 hafta ara vermelisin... en az diyorum cunku bu bilene cok az zaman.

Dedigim gibi hem saglik acisindan iyi degildir cunku vucud normal hale gelmesi gerekir, vucudtaki testo orani vs..

Arti ikince aldigin kurun etkisi min olur... ve daha fazla dozajlarla kur yapmalisinki iyi bi sonuc alasin.

Yani, senin duyduklarin dogru degildir...

Vucud tabiki dogal olarakta ilerler... kur alimissin almamissin fark etmez..

5. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    tesekkürler Despo kardes... cevaplarin icin tesekkürler. Pump her ne kadar sorumu tam anlamamis olsanda sanada tesekkürler kardesim. Biraz haddim olmayarak kizar gibi ?!?!? isareti koymusum umarim yanlis anlamadin.

Despo: Demek ki kulaktan dolma bir bilgi bu sanirim. Bugüne kadar steroid almamamin en büyük nedeni buydu... tabii yan etkileri var onlar insana büyük bi zarar verebilir ama steroid kullanip birakinca ve birde bir süre antremana ara verince kas kütlesinin büyük kismini kaybediyormussun... naturel yolla elde edilen kas kütlesine göre yani daha cabuk yikima ugruyormus. birde vücut steroide alisip steroidsiz gelismemeye baslasaydi bu cok büyük bir sorun olabilirdi. kisir döngü gibi yani bir kere basladim mi devamli alacaksin ve giderek doz artacak. böyle olsaydi bu intihardan baska bir sey olmazdi diye düsünüyorum.
    her neyse... tesekkürler.

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Evet buyuk kismini kayberdersin buda vucudun su depolamasindan kaynaklanir. Bunu min. getirmek icinde Klomifen kullanilir. Primobolanda oyle olmaz.. Ayrica bir kere basladiysan diyorsun, evet buda onemli bi kere basladiysan, zor birakirsin cunku daha sonra dogal calisirsan cok yavas gider ve psikolik olarak bozulabilirsin bundan dolayi, ve aliskanlik yapabilir, onun icin kendinden 100 % eminsen basla.. yoksa kullanma.

7. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    steroid eroin gibi bir madde degildir..bagimlilik yapmasi yoktur!yada devamli kullanmak gerekliligi!siz ilaci kestikten belli bir süre naturel biri kadar temiz olabilirsiniz ama tabii bu süre icinde saglik problemi yasamazsaniz!!!

8. Massivend

Massivend Guest

bu ne sacma bir soru!!!!!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş