bir süredir gelişme yok

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tute tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. tute

tute Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar 3.5 ay oldu başlayalı. 2 haftadır pek gelişme göremiyorum. beslenmem aynı, antrenman seviyem aynı azaltmadım hiç ama gelişme durdu. çok erken değil mi? eskiden antrenmandan çıktığım akşam mesela kollarım sert olurdu şimdi sert değil pek. ölçtüm cm olarak bi küçülme yok ama gözüme küçülmüşler gibi bile geliyor. zaten 2 gram kas vardı o da gitmesin :( nerde yanlış yapabiliyor olabilirim?

2. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Aynı oldukları için durmuş gelişmen zaten :)

tute ve redpack bunu beğendi.
  3. tute

tute Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    gerçi yanlış anlattım ağırlıkları kaldırabildiğim ölçünde kaldırıyorum. mesela göğüste dambıllarda 10 kiloydum 12 ye çıktım. kollada hala 10 kaldırıyorum ama eskisi gibi yanma olmuyor kollarda. 12 de çok ağır geliyor :/ ağırlığı kaldırcam diye hareketi yanlış yapmaya başlıyorum. :/

4. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle beslenme programın var mı?Bu programa uyuyormusun?3,5 ay olmuş herhangi bir gıda takviyesi alıyormusun?Buradaki profesyonel arkadaşlarımızın bir sözü vardır, kaslar geliştikçe daha çok protein ister derler.

tute bunu beğendi.
  5. tute

tute Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    evet ilk günden beri düzenli bi programa göre gidiyorum. 1 haftadır da protein tozuna başladım. protein konusunda pek sıkıntı yok. yeteri kadar beslenebiliyorum ama ağırlıklar belki dediğin gibi hafif geliyor olabilir.

6. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Psikolojik de olabilir.Mesela gözündeki şekil seninkinden daha iri olduğu için seninkiler hep küçük gelir sana.Bünyenle alakalı da olabilir.Bazı vucut tipleri belirli seviyeden sonra büyümüyor diye okumuştum.Ama kaslar geliştikçe ve ağırlıklar az gelmeye başladıkça bir üst seviyeye geçmek gerekiyor.O kolunla tüğ gibi gelen ağırlığın göğüs çalışırken baya seni aşşağı çektiğini bende yaşıyorum.

7. Dropset

Dropset Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Tam hangi konuda gelişim göremediğini anlayamadım. Şimdi kas kütlesi kazanmak istiyorum diyorsan yiyeceksin. yiyorum ama yinede kas kütlesi kazanamıyorum diyorsan daha fazla yiyeceksin. Sadece protein oranına dikkat etmen sana kütle kazandırmaz günlük kilo başına 4 gr kadar karbonhidrat almalısın ve bunu sadece spor günlerinde değil hergün yapmalısın.

Sayfayı Paylaş