bir kitap arıyorum

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve caracan tarafından 7 Eylül 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. caracan

caracan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    TIBBİ DELEGE
    Yer:
    İSTANBUL
    ben 88-92 yıllarında bu sporla uğraşmıştım ve spor salonlarından çok daha iyi sonuç aldığım joe nasarionun havlu hareketleri ile vücut geliştirme sistemi öğretisi içeren kitabı arıyorum yardımınızı bekliyorum.

2. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Havlu ile vücut geliştirme sistemi diye birşey yoktur...Öyle birşey olsa ben salonuma neden milyarlarca masraf yapıp makina alayım..havlu koyardım.

Havlu ile sadece kasları esnetebilir ısıtabilirsin..

Söz konusu kitabın adını biliyorsan googleye yazarak bulursun.

Dikkat etti isen binlerce sayfalık bir forum burası yüzlerce konuda vücut geliştirme tartışmaları,fikir alışverişleri yapılıyor..havlu ile bu işler olsaydı bu kadar insanın konuşup yazmasına gerekte kalmazdı.

3. zülküf turan

zülküf turan Özel Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    vücut geliştirme kitap yazarı.
    Yer:
    mersin
    bu bahsetiğiniz kitabın ismi 90 saniyede vücut geliştirme adında piyasaya cıktı ben okudum şu anda da bende var. bu kitabın amacı daha çok stretcihinge dayalı çalışma ve en fazlada podyuma cıkmadan kasları uyatrmak amaçlı çalışmalara yer vemiş normal bir vücut çalışan için pek bir amlamı yok.

Zülküf TURAN.

zoparrat bunu beğendi.
  4. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    belki, ekstra olarak, daha iyi sonuç almışsındır; esneklik-definisyon-sertlik olarak...
    öbür türlü, sadece havlu işi, tabi, komik kaçar... :)

saygılar... ;)

5. paşam

paşam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sayın Zülküf Turan ,

Bu kitap hangi yayın evinin piyasada bulunurmu bulunmazsa scan edip e-kitap şeklinde paylaşa bilirmisiniz ? Değerli paylaşımınız için teşekkürler.

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Tam üzerine bastin:)
    Zülküf Turan bahsedilen kitabin yazaridir. Bir yazar sanirim bir cok magazada satilan kitabini scan edip buyurun indirin demez;)

7. Evcil_Vucutcu

Evcil_Vucutcu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Anlayamiyorum, bir baska konuda bir arkadas poz vererek dahi kas gelisebileceginden ve vucudun sag ile sol taraflari arasindaki farkin azaltilacagindan bahsetmis ve sozleri destek bulmus. Ama simdi havlu hareketleri konusu ayni destegi bulamiyor. Bana gore cokda farkli degiller. Sonucta her ikiside kaslari yuk olmadan calistirmaya dayali.

Tabiki bize komik gelebilir ama bu havlu hareketlerinin ise yaradigini yabanci bir forumda okudugumu hatirliyorum. Hatta ust seviyedeki sporcilarin "plato" dedikleri seviyeden kurtulmalarinda bile faydasinin oldugundan bahsediliyordu.

Tecrubeli arkadaslardan bu konuya aciklik getirebilecek olan varmi acaba ?

8. caracan

caracan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    TIBBİ DELEGE
    Yer:
    İSTANBUL
    evet arkadaşlar ilginize teşekkürler ben kitabı buldum ve bu kitaptaki hareketlerden oldukça fayda gördüm 18 hareket ve hepsini max 5 saniye uyguluyorsunuz. yarı profesyonel bir vücut için bu hareketleri 30 gün boyunca günde 90 saniye uygulayıp biraz gıda takviyeleri ile de desteklemek yeterli. tabii ki spor salonu sahiplerinin bu konuya ılımlı va makul yaklaşmalarını beklemem; doğal olarak kazanç erozyonu yaşayacaklardır.

9. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    nerde buldun kitabı

10. CeL

CeL Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Haksızlık ediyorsun! Burada birçok spor salonu sahibi hocamız imkanları olmayanlara evde çalışabilmeleri için programlar yazıyor.Hareketleri nasıl yapmaları gerektiğini sabırla anlatıyor beslenme konusunda bilgiler veriyorlar. Bu sporla ilgili her türlü bilgiyi bizlerle paylaşıyorlar. Eğer kazançlarını düşünselerdi öncelikle burada bize yardımcı olmazlardı. Bana göre bu yaklaşımın çok yanlış forumda biraz daha zaman geçirirsen sende yanlış düşündüğünü anlayacaksın, en azından ben öyle umuyorum.

Saygılar...

11. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    valla o kadar agirligin altinda bosa eziliyormusuz, alalim birer tane özdilek bakalim keyfimize :pthums:

12. chgsk

chgsk Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bence vücut geliştirmez sadece fit kalmaya veya çok az bir pıtırcık çıkarmaya yarar.

13. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Havlu Attiran Başlik !

Arkadaş havluyla güzellik olmaz :)

Bir kere bu işler bir havlu, bir çarşafla olsa bırak bb yi bizim pehlivanlarda alırdı eline birer havlu peştemal onlarda takılırdı öyle....

Şu bir gerçek ki havluyla çalışma ciddi olarak vardır ve faydalıdır. Ancak havluyla çalışma tek başına ASLA YETERLİ OLAMAZ bu yeterli olmaz iddiasını neye göre diyorum ? Tabii ki genellikle spor salonlarına gidenlerin veya evde vücut inşa edenlerin isteklerini karşılamaya.

Havluya bir başkası yardımıyla yük bindirerek tedricen zorlama dahi sağlasan gene yeterli olamaz. Sen ve sana inanmak isteyen herkese havlularıyla mutluluklar diliyorum.

Şunu da ekliyorum; vakti olan havluyla bir takım gerdirme hareketlerini ve kas geliştiren diğer hareketleri yapsın. Zararı olmaz faydası olur.

14. paşam

paşam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sayın caracan,
    Kitabı nereden buldunuz kitabı veya bulduğunuz yeri paylaşırmısınız minnettar kalırız . Şimdiden teşekkürler.

15. enantioselectivity

enantioselectivity Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Akademisyen, teknokrat
    Yer:
    Istanbul
  16. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    kas değilde esneklik için yapılabilir

17. zumrutkaleli

zumrutkaleli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kitap

selam arkadaşlar
    bahsi geçen kitabı 1988 yılında ben de aldım. teknikleri kullandım. gerçekten de çok faydasını gördüm. hiç bir şekilde alet kullanmadan 3 ay içersinde kaslarım belirginleşmeye başlamıştı. askerliğim geldi ve ben askere gittim. geldğiimde kitap kaybolmuştu. ben de bu kitabı arıyorum.
    elinde olan arkadaşlardan scan ile taratıp bizlerle paylaşmasını bekliyorum. bulursam ilk işim sizlerle paylaşmak olacak. emeği geçen arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.
    bench_O

18. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    bence ağırlık idmanlarına ek olarak yapılıcak tarz birşey gibi duruyor tek başına hacim idmanı olabilceğini zannetmiyorum

ama açıkçası kitabıda merk ettm

Sayfayı Paylaş